Перші кроки у майбутню професію

впевнено роблять студенти ВСП «Ладижинський фаховий коледж ВНАУ» під час виробничої практики

Невід’ємною частиною формування майбутнього фахівця є практичний досвід на виробництві, під час якого студенти навчаються застосовувати отримані теоретичні знання та практичні навички для вирішення конкретних виробничих задач.

Зокрема, студенти, які закінчили третій курс відділення електрифікації та автоматизації сільського господарства та інженерно-агрономічне відділення ВСП «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету», на час виробничо-технологічної практики стали членами команди передових сільськогосподарських підприємств України.

Також частина студентів-практикантів отримала можливість ознайомитися із сучасними виробництвами Польщі на заводі «Flex» та Німеччини  на заводі «Saaleobst».

Варто зазначити, що для студентів технологічна практика – це період збагачення новим досвідом, можливість перевірити свої сили та вміння. Саме зараз закладається міцний фундамент професійної компетентності, гартується хист до обраного фаху. База знань та практичних навичок, отриманих у коледжі, дозволяє молоді легко увійти у робочий графік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені