Молочна інспекція в Дружбі

На нову орбіту економічних відносин вийшло ФГ «Велес Віта» Могилів-Подільського району. З недавнього часу тут налагодили партнерські стосунки з Вінницьким молочним заводом, що входить до корпорації Roshen. З одного лише тваринницького комплексу села Дружба, де створені сучасні умови для утримання та догляду за поголів’ям корів, щоденно відправляють на переробку більше 23 тонн молока.

Про його високу якість свідчить той факт, що ним зацікавилися споживачі з Ізраїлю, й підприємство розпочало експорт сухого знежиреного молока, виготовленого із сировини ФГ «Велес Віта». Відповідно до міжнародних стандартів ізраїльські спеціалісти самі здійснюють контроль виробництва кошерного молока й періодично бувають на тваринницькому комплексі.

Ось і нещодавно в Дружбу з Харкова приїхали Ісаак та його син Міхаель К., що представляють ізраїльську організацію, що уповноважена контролювати якість сировини безпосередньо на місці її виробництва.

– Кошерне молоко має бути отримане від здорових корів, які ніколи не мали хірургічного втручання, ніколи не відчували болю чи стресу, – розповів Ісаак. – Тварини мають перебувати в комфортних умовах, отримувати здорове харчування. Саме ці показники в Ізраїлі є ключовими. Велика увага має приділятися бактеріологічним та фізико-хімічним показникам молока.  А продукція з цієї ферми, де ми знаходимося, за всіма цими показниками відповідає нашим вимогам і виготовлене з нього сухе знежирене молоко користується великим попитом у нашій державі.

За словами ізраїльських молочних інспекторів, в Дружбі їх зустріли гостинно і привітно. Упродовж кількох днів, коли вони перебували в ФГ «Велес Віта», Ісаак та Міхаель мали можливість ознайомитись з усіма робочими процесами на фермі і в підсумку дали високу оцінку побаченому.

Віктор Зеленюк

Могилів-Подільський район

Фото Володимира Сауляка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені