Шкідливі для здоров’я літні звички

Про них вкотре нагадують медики. Адже з яким нетерпінням ми чекаємо на прихід спекотних, сповнених сонця днів, щоб набратися наснаги та здоров’я. А натомість щосили завдаємо собі шкоди. Прикро. Тому візьміть до уваги зауваження науковців і проведіть серпень так, щоб примножити запаси енергії та міцності. А не навпаки…

Виявляється, в літні місяці зростають різні ризики, пов’язані з несприятливими змінами в здоров’ї людей. Зокрема, в публікації The Sun психологи розповіли, що літо виявляється сезоном посилених переживань з приводу власної недосконалості. За словами вчених, жінки і чоловіки постійно намагаються порівнювати себе, свої форми або зовнішній вигляд з оточуючими. Як іронічно відзначають при цьому експерти, «літо приносить більше можливостей для порівнянь, які можуть підірвати самооцінку і почуття власної гідності».

Також шкодять здоров’ю деякі літні звички – наприклад, звичка перебувати на сонці вдень. Експерти попереджають: ультрафіолетові промені в період з 11:00 до 15:00 найбільш руйнівні у своєму впливі на шкіру.

Далі фахівці відзначають такий фактор, як вживання газованих напоїв і солодких фруктів. Медики закликають не втамовувати спрагу газировками – їх пиття, як ніщо інше, сприяє зростанню цукру в крові і подальшим порушенням, пов’язаним з такою гіперглікемією. Що стосується фруктів, то влітку багатьом властиво з’їдати різні фрукти і ягоди відразу у великій кількості. Така звичка шкідлива для підшлункової залози, а також для стану слизової шлунка і зубів, оскільки фрукти – це багате джерело не тільки цукрів, але й кислот. Лікарі настійно радять контролювати споживання продуктів та напоїв з високою кислотністю і значним вмістом цукру.

Літні пікніки. Відпочиваючі зазвичай споживають на таких заходах у великому обсязі сосиски, шашлики, гамбургери і алкогольні напої. Звичку пов’язувати літнє проведення часу з великою кількістю їжі і пиття медики назвали однією з найшкідливіших для здоров’я.

Також вчені відзначили, що влітку здоров’ю людей може шкодити носіння типового взуття цього сезону – балеток на абсолютно плоскій підошві, сланців і шльопанців, тобто взуття без задника. У такому взутті людина згинає пальці ніг, щоб зафіксувати її стан у певний момент – це призводить до змін у природній ході і може бути небезпечним для литкових м’язів і п’яткових сухожиль, а також може провокувати болі в спині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені