Хмільницька громада: синергія розвитку міської та сільських територій

Хмільник зачаровує не тільки мальовничим довкіллям як туристична перлина, а й прадавньою історією, лік якій розпочався ще у далекому 1362 році першою згадкою у літописі. У 1443–му місто отримало Магдебурзьке право, що свідчить про стрімкий його розвиток, адже у час середньовіччя це було найвищою відзнакою, що давало місту привілей на самовизначення і місцеве врядування. Започатковані у Хмільнику століття тому традиції народної демократії знаходять продовження і у наш час…

Микола Юрчишин: люблю свою громаду й  хочу бачити її успішною

Розмова із Хмільницьким міським головою видалася дещо нетрадиційною, оскільки не торкалася кілометрів доріг, що відремонтовані чи потребують капітального ремонту, кількості вкопаних опор для освітлення вулиць, стану та обсягів прокладених водогонів у сільській місцевості. Вона стосувалася здебільшого людського фактору, котрий, як відомо, подекуди має не менший вплив на розвиток території, аніж усі інвестиції, разом узяті. 

Паспорт громади

Процес утворення Хмільницької міської територіальної громади завершився торік на місцевих виборах. Тоді на посаду голови Хмільницької міської територіальної громади було обрано Миколу Юрчишина. Відповідно до Перспективного плану Кабінету Міністрів України до міста, у складі якого до виборів у жовтні минулого року  було лише село Соколова, приєдналося ще  40  населених пунктів (загалом 41 населений пункт із центром у місті Хмільник), тож загальна чисельність жителів нині складає 43609 осіб, у тому числі міського населення – 27158 осіб, сільського населення – 16451 особа. Хмільницька міська рада призначила 7 старост у населених пунктах міської громади. У громаді налічується 22 загальноосвітніх навчальних заклади, 20 дитячих садочків, 41 заклад охорони здоров’я, серед яких – 8 санаторіїв,  КНП «Хмільницький центр первинної медико-санітарної допомоги», КНП «Хмільницька центральна лікарня», КНП «Хмільницька стоматологічна поліклініка»,  а також 25 ФАПів та 5 амбулаторно-поліклінічних закладів, 52 сільськогосподарські підприємства, у тому числі 29 фермерських господарств, 27 закладів культури, 19 бібліотек, 19 об’єктів культурної спадщини, 2 музеї та Хмільницька школа мистецтв. Основними бюджетоутворюючими підприємствами громади є: ДП Клінічний санаторій «Хмільник», АП НВП «Візит», ПрАТ «Хмільницька швейна фабрика «Лілея», ТОВ «Хмільницький завод сухого знежиреного молока «Молочний Візит», ТОВ «Санаторій «Поділля», МРЦ «Південний Буг», ТОВ «АДМ Хмільницький елеватор», Центральний військовий санаторій «Хмільник» та інші.  

  • Миколо Васильовичу, ви цілком самодостатня людина, донедавна успішний бізнесмен та управлінець, благодійник і меценат. Що змусило змінити ритм і спосіб життя, додати собі «клопотів» та відповідальності?
  • У розвинених країнах є люди, які досягнули успіху і навчають цьому в університетах молодь. У такий спосіб вони намагаються передати свій багаж знань і досвід, як стати успішним. Так вони завдячують країні, котра дала їм можливість розвиватись і досягнути вершин.

Є щось схоже і в моїх прагненнях. Я люблю Хмільник і нашу численну громаду, хочу бачити її успішною, і це одна з причин, чому я балотувався на посаду міського голови. У цьому місті я отримав досвід, став підприємцем та успішною людиною. За це я вдячний місту і громаді, й хочу свій досвід, знання та сили вкласти у її подальший розвиток, щоб поліпшити життя людей.

  • Зараз ви почали працювати у новому форматі, адже попередня муніципальна влада була сконцентрована лише на питаннях міста й  Соколівського округу.  А як би ви оцінили той спадок, що перейшов у відання  міської ради по місту й приєднаних населених пунктах?
  • Я не хотів би оцінювати чиюсь роботу, бо звик оцінювати лише свою. У кожного керівника своє бачення того, що і як потрібно робити. Будь-яка посада нелегка, бо вимагає знань, вміння і відповідальності. Як на мене, попередня влада робила все, що могла, що було у її силах. І треба віддати належне, зробила немало. Був ріст у наповненні бюджету, в оновленні інфраструктури, в соціальному захисті населення. Зараз умови й обставини для забезпечення життєдіяльності громади суттєво змінилися, вочевидь, що мають змінитися форми й методи нашої спільної роботи, і зокрема моєї як керівника. Для мене неважливо, хто й де працював раніше, у якій партії був, а важливо, який він фахівець, результативність його роботи, здатність глибоко вникати у проблематику належної йому ділянки відповідальності і  вміння вирішувати ці проблеми оперативно, фахово. А ще краще – вміти уникати їх виникнення. Проблеми ж на порожньому місці не виникають, вони там, де були прорахунки й недопрацювання. Тому потрібно сформувати колектив професіоналів, дати людям зрозумілий вектор напрямку і розвитку, тобто налагодити роботу. А потім її контролювати, за необхідності своєчасно вносити корективи.
  • У процесі децентралізації до Хмільника приєднано чимало сільських рад та населених пунктів. Як вирішуєте проблемні питання сіл, чи не відчують себе тамтешні місцеві жителі у «зоні віддаленої уваги»?
  • Є таке поняття, як синергія – це  сумарний ефект від взаємодії двох і більше суб’єктів, коли їхня спільна дія суттєво переважає результати кожного окремо взятого. Тобто, при уміло налагодженій роботі в кожній приєднаній громаді та тісній їх співпраці з містом можна отримати ефект у рази більший, ніж коли вони працювали самі по собі. А проблемні питання на місцях завжди були, є і будуть, за один день їх не вирішити. 

Зараз готується Стратегія розвитку міської громади на наступні роки, тож на місцях вивчається уся проблематика, і невдовзі ми будемо бачити цілісну картину реального стану, відповідно напрацюємо і план дій. Хочу сказати, що немало залежить і від самих жителів, їх активності, бажання брати участь у якісних змінах. Щоб розбудити громадськість і спонукати її до активних дій, у нас запроваджено конкурс громадських ініціатив «Бюджет участі».

А щодо конкретних кроків вже сьогодні –  на території школи-гімназії №1 та школи в селі Журавне будуються  нові мультифункціональні майданчики,  у школі села Широка Гребля будуть замінені вікна на енергозберігаючі. Зараз ми допомагаємо жителям громади у створенні сімейних фермерських господарств, сімейних молочних ферм та об’єднання їх в Асоціацію. Уже є понад 25 зацікавлених і готових до роботи у цьому напрямі родин. Ведеться роз’яснювальна робота щодо можливостей державної підтримки населення у розвитку тваринництва, бджільництва, садівництва та вирощуванні ягід. Це дуже важливо, адже сприяє створенню нових робочих місць у селах, самозайнятості сільських жителів і їх самодостатності. Сьогодні потрібно дати людям можливість забезпечити себе роботою самим.

Також найближчим часом плануємо реалізувати соціальний проєкт – створити пансіонат для літніх людей, які потребують уваги й дбайливого догляду. Доля у кожного складається по-різному, тому важливо своєчасно подати руку допомоги такій людині. А загалом Хмільник – одна з курортних перлин України, і щоб до нас приїздило якомога більше людей набратися здоров’я чи просто відпочити, маємо створити сучасну індустрію відпочинку та розваг, налагодити логістику й оновити інфраструктуру.

  • Повернімось до «Бюджету участі». Наскільки дієвим є цей інструмент у досягненні тієї ж синергії?
  • Це конкурс громадських ініціатив, одна із складових того ж людського фактору, коли за кошти місцевого бюджету жителі сіл і міста можуть реалізувати власні проєкти. Конкурс запроваджено ще у 2016 році, з того часу щороку у міському бюджеті було передбачено 1 млн грн для громадських проєктів розвитку. Торік до Хмільника приєднано 41 населений пункт, тож ми внесли зміни до Положення про громадський бюджет і дали можливість жителям сіл теж подавати такі проєкти на бюджет участі. Для цього виділили вже 2 млн грн: 1 млн для реалізації проєктів, ініційованих жителями міста, та 1 млн – для ініціатив сільського населення. Суть у тому, що жителі громад подають власні проєкти з вирішення найбільш актуальних для громади питань. Потім він проходить аналіз та оцінку у структурних підрозділах, розглядається профільною комісією і далі –  голосування.  Переможці гарантовано отримують 200 тисяч гривень для реалізації проєкту у наступному році. Треба сказати, що громадяни досить активно включилися у цей конкурс. Цього року  вже відбувся перший його етап, є 38 поданих заявок, з них 23 проєкти – від мешканців саме з сільських територій.   

Зокрема по місту ще раніше реалізовано проєкти громадських ініціатив з облаштування місць для паркування велосипедів, скейт-парку у міському парку, споруджено багато прибудинкових спортивних та ігрових майданчиків. Крім того, створено інклюзивні класи у двох міських школах, реалізовано соціальний проєкт «Вік живи – вік навчайся», за яким придбано комп’ютери для людей похилого віку, оновлено комп’ютерний клас для слухачів університету ІІІ віку, і все це за кошти міського бюджету, але з ініціативи жителів. А це свідчить – свідомість та активність людей пробуджується і міцніє, налаштовує їх на подальші ініціативи з поліпшення життєвого простору та власного життя. Відтак можна сподіватися, що попередні напрацювання збільшаться у рази.

– Людський фактор неможливий без молодіжного ресурсу, адже, як прийнято казати, саме молодь – наше майбутнє…

–  Час змінився, іншими  є й потреби людей, особливо молоді. Щоб молодь залишалася на батьківській землі, їй потрібно дати можливість і шанси проявити себе саме тут, у своїй громаді, а не деінде. Це дуже важливо для подальшого становлення і розвитку наших громад. Намагаюсь робити для цього все можливе – багато спілкуюсь з молодими людьми особисто, хочу знати їхні думки, прагнення, настрої та потреби. Без врахування цього у подальшій роботі годі сподіватись на молодіжну підтримку. Дуже хочу, щоб в нашій громаді молодь проявляла якомога більше ініціатив та активніше долучалась до процесів розвитку. А щоб вона тут залишалась і поверталась після навчання, потрібні молодіжні програми з пільгових кредитів для започаткування власного бізнесу, отримання житла, відповідна сучасна інфраструктура. Разом з тим, завжди наголошую, що молоді люди також мають працювати над собою, мати життєві орієнтири й мету, прагнути здобути якісну освіту, щоб мати найвищу професійну кваліфікацію. 

Ще один момент. У місті діє чимало громадських організацій, учасниками яких є молодь. 14 найбільш активних з них запропонували свою участь у нещодавньому форумі, на якому виступали і презентували свою роботу. Цим вони підтвердили свою готовність не лише надалі співпрацювати з органами місцевої влади, але й формувати громадський простір активності на нашій території.  Громадські організації соціального спрямування  фінансуються коштом міського бюджету в рамках відповідних програм. Це спілки атовців, чорнобильців, афганців, ветеранів, дітей з інвалідністю. Відбувається постійне інформування їх про ті чи інші заходи, налагоджено і зворотній зв’язок.

  • Як відомо, сподіватись на співпрацю з громадськістю на ґрунті недовіри, підозрінь і звинувачень неможливо. Йдеться про відкритість і прозорість дій влади.

– Хочу підкреслити, що уже з перших днів роботи у новому форматі децентралізації саме цьому питанню надається значна увага. Громада – це велика родина, і якщо ми не будемо чесними і відвертими, між нами не буде довіри, а відтак і співпраці. Люди повірили мені на виборах, тому я і очолювана міська рада просто зобов’язані інформувати населення про кожен свій крок, наміри, дії, результати і плани роботи на майбутнє. Вважаю, така комунікація з громадськістю є надзвичайно важлива, адже формує довіру у стосунках, а отже й бажання співпрацювати. Без цього успіх неможливий. Треба відзначити, що в цьому напрямку вже зроблено чимало.

Насамперед у нас створено усі можливості для сталого розвитку громадянського суспільства, коли жителі мають змогу брати безпосередню участь у самоврядуванні, залучатись до вирішення важливих суспільно важливих завдань, визначати пріоритети розвитку. Усе це можливо завдяки таким інструментам місцевої демократії та електронного врядування, як «Бюджет участі», «Відкритий бюджет», «Електронні звернення», «Електронні консультації з громадськістю», «Електронні петиції».  На черзі запровадження ще одного інструменту «Відкрите місто», котрий реалізується спільно з громадською організацією «ПРАВО». Він дасть можливість оперативно реагувати на виявлені жителями проблеми: відкритий каналізаційний люк, прорив водогону і витікання води, включене освітлення в денний час і таке інше. Інформування жителів міста й сіл відбувається також через офіційний веб-сайт Хмільницької міської ради, сторінку у Фейсбук. Щотижня на сайті подається звіт про використання розпорядниками бюджетних коштів. Сесії міської ради проходять «наживо» в режимі онлайн-трансляцій. У місті діє система оповіщення завдяки гучномовцям у найбільш людних місцях. Наприклад, з початком вакцинації відбувається постійне інформування містян і гостей міста про діючі пункти вакцинації, куди й до кого звернутися, повідомляються контакти. Щомісяця видається інформаційний бюлетень міської ради «Хмільницька громада» накладом у 5 тисяч примірників, який розповсюджується в населених пунктах безкоштовно.

Словом, у нас використовуються різні засоби комунікації з громадою. Людям у селі зручніше прочитати інформацію у віснику, містянам – почути через гучномовці, а молоді – отримати її з електронних носіїв. Власне, це і є прозорість та відкритість дій влади. Нещодавно затверджено «Брендбук» – своєрідну іміджеву концепцію впізнаваності Хмільницької громади з-поміж інших. Наступного тижня проведемо презентацію за участі представників великого й середнього бізнесу, підприємців, котрі працюють з логотипами, брендами, фірмовими знаками, сувенірною продукцією. Є сподівання, що завдяки цьому про Хмільник знатимуть далеко за межами нашої області. А це – додаткові можливості для поліпшення інвестиційного клімату та фінансового становища в цілому.

І останній штрих до цього важливого питання. За результатами моніторингу якості місцевої демократії Хмільник став лідером у рейтингу демократичності серед 16 міст-партнерів українсько-канадського проєкту «ПРОМІС». Незалежні експерти проаналізували понад 1500 рішень, які стосувались способів залучення жителів громад до розробки та ухвалення рішень міської ради, прозорості  діяльності, а також підзвітності посадових осіб місцевого самоврядування. За оцінкою цього ж  проєкту, Хмільник ще й продемонстрував високий рівень прозорості міського бюджету. Для нас це дуже багато значить, бо ми на правильному шляху. І я пишаюся тим, що нам вдалося сформувати дійсно професійну команду однодумців, які працюють чесно й відкрито на благо громади. Бо що таке громада – це свого роду сім’я. Ось якою я хочу бачити свою кровну сім’ю – щасливою, успішною, впевненою у завтрашньому дні – такою хочу, аби була й громада. А влада – це лише інструмент, щоб цього досягнути. Для цього треба об’єднатися і йти вперед. Наскільки суспільство є сильне й монолітне, настільки дієвою є влада.

Що таке успіх – це правильно обраний напрямок. Він нелегкий, не всім вдається його знайти і рухатися далі. Хтось ходить «по колу», а хтось блукає лабіринтами і згодом потрапляє у глухий кут. Особисто я хочу зробити для громади те, що дасть всім нам можливість бути кращими. Вирости над собою, бути упевненими й самодостатніми.

Розмовляв Юрій ЧОРНИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені