Чемпіон світу з Погребища – відмінник у школі

Команди з 23 країн узяли участь у Чемпіонаті світу із змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів, який пройшов у столиці Болгарії Софії. Прекрасно виступила на ньому збірна України, здобувши 17 золотих, 18 срібних і 17 бронзових медалей. Випередивши збірні Росії і США, здобула першу сходинку на чемпіонаті.

 Із дев’яти представників нашої області шість здобули медалі різного ґатунку. Золоту – Іван Бердиш з Погребища, срібні – Єва Буженко з Тульчина та Анастасія Городівська з Хмільника, бронзові – Максим Олійник з Хмільника, Ростислав Очеретний з Тульчина та Олександр Соловей з Чечельника. Тренують їх Дмитро Мельник, Володимир Соляр, Сергій Городівський та Дмитро Таранець.

Про шлях до успіху тринадцятирічного погребищанина, його тренерів прошу розповісти батька Михайла Миколайовича:

  • Тренер в Іванка лише один – Дмитро Андрійович Мельник, – говорить М. Бердиш. – Він починав тренувати сина у нас в Погребищі, він же довів його і до звання чемпіона світу у своїй  віковій та ваговій категорії. Наскільки знаю, першого в історії Погребища чемпіона світу. За це тренеру наша щира батьківська подяка. Особливо вдячні за те, що заняття спортом нітрохи не шкодить, а навпаки – сприяє кращому навчанню. Кожен навчальний рік у загальноосвітній школі син неодмінно закінчує з відзнакою.

Микола КАВУН

м. Погребище

На фото: Іван Бардиш другий ліворуч

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені