Наші повернулися

Дві колони автомобільного батальйону Об’єднаного центру матеріально-технічного забезпечення Повітряних сил повернулися до пункту постійної дислокації у Вінницю після 10-місячного відрядження. Автобат розділили на дві автомобільні колони, що отримали назви відокремлених відділів зберігання та забезпечували угруповання військ, яке прикриває та обороняє південні рубежі нашої країни.Цього разу техніка та особовий склад частини перевезли близько 1000 т пального, понад 7 тис. кг різноманітних мастильних матеріалів, а також понад 1000 т різноманітних вантажів – майна інженерної служби та КЕС, продовольства тощо. Загалом два з половиною десятки бензовозів та вантажівок частини зробили тисячі рейсів, які за загальним кілометражем становили кілька десятків тисяч кілометрів. Два відокремлені відділи зберігання на чолі з досвідченими командирами, старшими лейтенантами Юрієм Савранським та В’ячеславом Дацюком, за плечима у кожного з них по два з половиною десятки років служби.

Протягом 10 місяців спільної служби яскраво проявили себе й військовослужбовці, відряджені до складу відокремлених відділів забезпечення від частин чотирьох повітряних командувань. За сумлінну службу та високий професіоналізм керівництво заохотило найкращих військовослужбовців (за результатами службової діяльності під час відрядження). Серед них – головний сержант роти старшина Юрій Блажко, технік взводу старшина Дмитро Задворний, старший водій відділення старший солдат Віктор Каспров та інші.

У ППД побратимів радо зустріло командування та товариші по службі на чолі з тимчасово в.о. командира частини підполковником Михайлом Попадюком.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

з посиланням на АрміяInform

Фото АрміяInform

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені