Клавдію Балинську поновлено на роботі

Героїня кількох публікацій у «Вінниччині» Клавдія Миколаївна Балинська святкує перемогу – її поновлено на посаді завідуючої Бортницької бібліотеки-філії Тульчинського району. Таке рішення прийняв суддя місцевого районного суду О. В. Саламаха.

Судове протистояння 77-річної пенсіонерки з Тульчинською міською радою тривало сім місяців. За словами Клавдії Миколаївни, представники влади шість разів навмисно ігнорували засідання суду, відтягуючи таким чином прийняття рішення по справі. Навіть на останнє засідання, яке відбулося 17 серпня, ніхто не з’явився.

Суд зобов’язав скасувати наказ директора Тульчинської районної централізованої бібліотечної системи №12-к від 29.12.2020р. «Про звільнення Балинської К. М. з посади завідуючої Бортницької бібліотеки-філії з 31.12.2020 року» та поновити її на посаді завідуючої Бортницької бібліотеки-філії КЗ «Публічна бібліотека Тульчинської міської ради». Водночас на користь Балинської К. М. буде стягнуто з Тульчинської міської ради середній заробіток за час вимушеного прогулу за період січень-липень 2021 року у розмірі 42952 гривні.

– Я дуже задоволена, що виграла суд, – сказала кореспонденту «Вінниччини» Клавдія Миколаївна. – Ваша газета перша, куди я повідомила про завершення своєї судової епопеї. Тією сумою грошей не можна компенсувати моїх моральних збитків, але ці кошти не будуть зайвими у сімейному бюджеті. На роботу я таки вийду і буду трудитися стільки, скільки дозволить здоров’я. А ще за цей період я напам’ять вивчила Конституцію України саме в тому місці, де йдеться про звільнення пенсіонерів без згоди сторін. Ніхто з моїх друзів не вірив у справедливість, і багато з них відмовляли мене ставати на стежку війни з владою, але Бог почув мої молитви, і правда виявилася сильнішою за бажання чиновників робити так, як їм хочеться.

Віктор Зеленюк

Тульчинський район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені