НА НАВЧАННЯ – ДО ШКОЛИ

Новий навчальний рік стартує вже зовсім скоро.  І як на нього вплине пандемія коронавірусу – складно спрогнозувати. Восени в Україні може розпочатися чергова хвиля захворюваності, причому на більш небезпечний штам «Дельта», а значить освітні установи можуть знову перевести на дистанційне навчання. З іншого боку, в 2021/2022 році багато чого залежатиме від рівня вакцинації педагогів.

Як запевнив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет 1 вересня діти точно підуть в школу і почнуть навчання в очному форматі. А далі все буде залежати від епідеміологічної ситуації в країні.

На дистанційну ж форму навчання школи переводитимуть за епідеміологічного стану регіонів. За умовами адаптивного карантину, якщо в регіоні встановлюється «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки, то школи перейдуть на дистанційне навчання.

У липні Кабінет міністрів прийняв постанову, згідно якої школи в «жовтій», «помаранчевій» і навіть «червоній» зонах зможуть працювати в очному форматі, але за умови, якщо вакциновано 80% педагогічного персоналу. Якщо менше – навчальним закладам доведеться перейти на дистанційне або змішане навчання.

За матеріалами мережі Інтернет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені