Нова нагорода Петра Струсевича

Голова фермерського господарства «Велес Віта» Мурованокуриловецької громади Петро Павлович Струсевич продовжує поповнювати колекцію власних нагород. Не через «потрібних людей» чи хабарі, а цілком заслужено. Його робота у людей на слуху і на виду, яка захоплює гордістю за вмілого й талановитого керівника теперішнього рівня.

ФГ «Велес Віта» вже багато років у числі кращих в області і перетворилося на базу передового досвіду з вирощування зернових і технічних культур та ведення тваринницької галузі. Запорукою збільшення обсягів виробництва є застосування сучасних прогресивних технологій, яке неможливе без відповідної техніки. Природно, що вона має властивість зношуватись і старіти. А тому тут  вже стало нормою щороку витрачати мільйони гривень прибутку на оновлення парку машин – купують імпортні комбайни, трактори і підвісне знаряддя.

Петро Струсевич добре знає ціну вирощеного хліба. У неї вкладено сумлінну працю всього колективу. А чого варті сучасні тваринницькі комплекси в Попелюхах і Дружбі, де доять за рік по десять і більше тисяч літрів молока від однієї корови.

В серпні минулого року на базі ФГ “Велес Віта” відбувся практично-теоретичний захід у галузі тваринництва – Національний день ферми, який проводився з метою поширення кращих світових технологій, успішного практичного досвіду ведення молочного бізнесу, вирощування і заготівлі кормів, що є запорукою високих надоїв та ефективного використання ресурсів.

Петро Павлович користується авторитетом та повагою серед жителів Мурованокуриловецької територіальної громади.

Діловий, енергійний, активний, уважний до запитів громадян. У спілкуванні з односельчанами, керівниками, колегами і співробітниками уважний, доброзичливий. Має чітко визначені пріоритети в роботі.

Відзначається особливими організаторськими здібностями. Працюючи в системі агропромислового комплексу, зарекомендував себе як досвідчений організатор, умілий, принциповий та вимогливий  керівник, який відчуває свою відповідальність і вболіває за справу, докладає усіх зусиль, щоб господарство розвивалось ефективно й раціонально.

Активно сприяє соціально-економічному розвитку населених пунктів Попелюхівського, Роздолівського, Вищеольчедаївського, Галайковецького старостинських округів. Крім виплати орендної плати, господарство постійно допомагає в утриманні закладів соціальної сфери, благоустрою населених пунктів. За рахунок агроформування прокладено асфальтовані дороги протяжністю                     45 кілометрів в селах Дружба, Біляни, Попелюхи, Галайківці. Придбано та відремонтовано просторий сільський будинок у селі  Попелюхи, який переобладнано під приватний дитячий садок, що  утримується за рахунок коштів фермерського господарства. В селі Галайківці відкрито дитячий садок, у будівництво якого вклав 2,5 мільйона гривень.

Особистим прикладом, турботою про людей Струсевич П.П. заслужив повагу серед жителів територіальних громад Мурованокуриловеччини. Він неодноразово нагороджувався почесними грамотами, подяками Міністерства аграрної політики та продовольства України, Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради, Мурованокуриловецької районної державної адміністрації та районної ради.

У 2013 році його ім’я було занесено на обласну Дошку пошани “Праця і звитяга вінничан”, у 2016 році – на обласну Дошку пошани у номінації “Працівник сільського господарства”, переможець конкурсу “Людина року”. В 2019 році його визнано “Благодійником року” за результатами регіонального конкурсу “Благодійна Вінниччина”, а СФГ “Велес Віта” – кращим підприємством з виробництва молока у Вінницькій області.

За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю Указом Президента України Петру Струсевичу присвоєно почесне звання “Заслужений працівник сільського господарства України”.

Тричі виборці обирали його депутатом Мурованокуриловецької районної ради, депутатом Вінницької обласної ради 7 скликання, а в  даний час він є депутатом Мурованокуриловецької селищної ради.

І ось нова нагорода Петра Струсевича – відзнака «За заслуги перед Вінниччиною», якої він удостоївся напередодні святкування 30-річчя Незалежності України.

Редакція газети «Вінниччина» приєднується до численних вітань і зичить своєму давньому шанувальнику нових трудових злетів та визнання заслуг на благо добробуту земляків. Здоров’я міцного та сімейного благополуччя на довгі роки!

Віктор Зеленюк

Мурованокуриловецька громада

Фото автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені