До траси – з вітерцем

відтепер можуть їздити мешканці села Дашківці, яке свого часу входило до Літинського району, а нині увійшло до Якушинецької громади.

Упродовж десятиліть чи не найболючішою проблемою для місцевих жителів була дорога, що вела від траси до села. Покриттям на ній слугувала укладена свого часу бруківка, але з плином років вона деформувалась, утворились вибої, так що їздити стало не лише важко, а навіть небезпечно, адже можна було потрапити в аварію.

Тому одночасно із приєднанням села до Якушинецької громади питання ремонту цієї єдиної транспортної артерії ставало дедалі вагомішим. І ось нарешті проблему вирішено – дорогу протяжністю понад 1 км 300 метрів вже заасфальтовано.

Крім цього, у селі  продовжуються й інші роботи. Зокрема, будівництво (у його центральній частині) медичної амбулаторії, прокладання централізованого водогону, ремонт приміщення, виділеного під клуб, і багато іншого.

–  Це наочне втілення принципу «нема головних і другорядних»,  – каже голова Якушинецької громади Василь Романюк. – Поступово проблеми кожного села буде вирішено. А як це робиться – вже можна бачити зараз.

Втім, це не єдина відремонтована останнім часом дорога в громаді. Не так давно було закінчено асфальтування завершальної ділянки шляху  по селу Майдан (в бік с. Некрасове), що неабияк полегшило життя селянам.

Але й це ще не все – завдяки зусиллям сільської ради було прогрейдовано дорогу (3,8 км) від Майдана до Некрасового, асфальтування якої теж не «за горами». Справа в тому, що відремонтований шлях з’єднує два великих села – Майдан та Некрасове, і ним регулярно курсує автобус – доставляє дітей із Майдана до  школи в Некрасове, а з Некрасового – до Майданського дитячого садочка. Так що якість перевезень стала кращою.

Також рядом відремонтованих вулиць можуть похвалитись мешканці сіл Ріжок та Микулинці. Тут взагалі ремонт відбувався за активної участі місцевих підприємців, котрі допомагали технікою, будматеріалами та фінансами.

За матеріалами сайту

Якушинецької сільської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені