«Ніколи не буває пізно…»

Олександр Яремчук-молодший видав першу збірку поезій

Приємна новина порадувала днями колектив «Вінниччини», яка надійшла зі Жмеринки, де син нашого екс-власкора Олександра Яремчука, Олександр-молодший представив свою першу збірку поезій. Ця подія зібрала у бібліотеці імені Володимира Вовкодава представників літературної громадськості міста, його друзів та родичів.

Як повідомляє інтернет-видання Жмеринка-сіті, Олександр Яремчук народився 23 лютого 1979 року у Жмеринці, навчався у школі №3. Закінчив Одеський фінансово-економічний коледж за спеціальністю «Фінанси підприємств», а потім довгий час був за кордоном. Писати вірші почав у 40, але як говорить сам поет: «Ніколи не буває пізно». Свою першу збірку «Дарував мені Бог щастя» Олександр Яремчук присвятив своїм батькам.

На початку презентації Володимир Савович та Олександр  Яремчук-старший привітали місцевого поета Володимира Джеджулу, який став членом Спілки слов’янських письменників, та Ларису Тупчій, яка приєдналася до Спілки краєзнавців, а також вручили звання лауреата літературної премії імені Павла Добрянського Олексію Гамарнику.

Начальник відділу цифровізації та комунікації Жмеринської райдержадміністрації Руслан Осіпчук від імені голови райдержадміністрації Інни Цимбал привітав Олександра Яремчука з дебютом на творчій ниві та з нагоди виходу в світ поетичної збірки «Дарував мені Бог щастя» вручив автору грамоту з почесним званням «Дипломант літературної премії імені Павла Добрянського».

Виступаючи перед присутніми, Олександр Іванович сказав зокрема: «У мене син – молодчина, я ним дуже горджуся. Він став доброю і порядною людиною. Проживає зараз в Києві разом із дружиною Марією, яка родом теж зі Жмеринки. Саша почав писати вірші не на замовлення, а за покликом душі. Його поезії не тільки патріотичного та політичного спрямування, але й у них також присутня любов до рідного краю. Двадцять років син проживав за кордоном, але й там не забував про Україну. Одного разу, їдучи в метро, він написав вірша. Коли я запитав в телефонній розмові про що саме, то Саша відповів, що вірш про рідний край…».

На продовження цієї думки відомий в краї поет і письменник Володимир Горлей дав свою оцінку творам молодого поета: «Його вірші закликають цінувати нашу історію, мир і спокій у нашій оселі…».

У відповідь Яремчук-поет сказав: «Поштовхом до творчості стали події, які започаткували боротьбу українців за демократичні зміни, незалежність, європейський вибір України. Я щиро вдячний за те, що збірка «Дарував мені Бог щастя» побачила світ, батькові-журналісту, члену творчих спілок письменників і журналістів України, прекрасному педагогу Володимиру Горлею, народному композитору Леоніду Тодосюку, вчительському колективу школи №3, рідним, близьким і друзям, всім, хто щиро радіє моєму першому друкованому поетичному збірнику».

На презентації звучали вірші з нової збірки та пісні на слова молодого поета. А на завершення заходу Олександр Яремчук подарував кожному гостю свою книгу з дарчим написом.

В добрий час, в добру путь, Олександре Олександровичу, щоб це був тільки початок, а продовження – нові гарні й теплі вірші.

Віктор Зеленюк,

власкор «Вінниччини»

м. Жмеринка

На знімку: син і батько Яремчуки

Фото Жмеринка-сіті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені