Привітали юних спортсменів-чемпіонів

на  засіданні Липовецького профспілкового комітету працівників держустанов

Здавалось би, традиційне і всім звичне засідання профспілкового комітету цього разу проходило в неординарному режимі. Адже, окрім профспілкових лідерів, на нього були запрошені юні спортсмени-чемпіони разом з їхніми батьками-спілчанами.

У вступному слові голова профспілки працівників держустанов Валентина Тращук привітала присутніх із Днем міста та Днем розвитку фізичної культури і спорту.

Валентина Василівна відзначила вагомий внесок у розвиток спорту Липовецької громади та України в цілому дітей-спілчан, учнів Липовецької ЗОШ №2: зокрема Лізи Бойко, кандидата в майстри спорту, чемпіона України з кікбоксингу, та В’ячеслава Танасюка, кандидата в майстри спорту, чемпіона України з ушу-саньда, чемпіона світу з універсального бою .

Як зазначила Валентина Тращук, далеко не кожна профспілкова організація може похвалитися такими цілеспрямованими, наполегливими й успішними дітьми. Відтак, присутні щиро подякували батькам чемпіонів – Олені Олександрівні та Леоніду Петровичу Бойкам, Руслану Анатолійовичу та Оксані Миколаївні Танасюкам за гідне виховання їхніх дітей, які виявляють інтерес не тільки до навчання, а й до фізичного загартування. 

– Завдяки їм про Липовець, що має вікову історію, знають далеко за межами України, – сказала Валентина Тращук. – Їх успіхи та чудові результати у спорті – це є не тільки заслуга тренерів та їх самих, це і  заслуга батьків. Ці діти з раннього дитинства стали активними учасниками профспілкових спортивних заходів. Ми пишаємось ними, вони – наше майбутнє, вони – справжні патріоти і майбутнє нашої України!

Під щирі аплодисменти гостям побажали міцного здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів на професійному шляху і в подальшому вихованні дітей, а також вручили профспілкові подяки, квіти та грошові винагороди дітям та їхнім батькам.

Далі липовецькі профактивісти перейшли до розгляду проєкту постанови щодо затвердження заходів із відзначення 90-річчя Профспілки України у Липовецькій РПО ПДУ України.

Зокрема, на честь 90-річчя профспілки державних установ вирішено колективно висадити саджанці дерев та взяти участь у відзначенні Дня туризму.

Микола КАВУН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені