«За Вінниччину, але без політики»

На Поділлі засновано нове громадське об’єднання «Ми – вінничани».

Очолив його колишній голова облдержадміністрації Валерій Коровій, а серед засновників: Таїса Славінська – головний режисер Вінницького академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Садовського. Валерій Весняний – міський голова міста Тульчин, Петро Струсевич – голова фермерського господарства «Велес-Віта», Ігор Лещенко – заступник голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності, голова Наглядової ради ГО «Ми – вінничани» та Ілля Гуменчук – лікар-хірург Вінницької обласної клінічної лікарні ім. Миколи Пирогова.

До об’єднання «Ми – вінничани» також доєднались народні депутати від Вінниччини: Лариса Білозір, Микола Кучер та Геннадій Вацак, котрі підписали із організацією меморандум про співпрацю.

За словами Валерія Коровія, громадське об’єднання не має перед собою жодної політичної мети:

– Це не політична партія. Наше завдання – об’єднати, незалежно від партійної приналежності, активних патріотів вінницької землі у вирішенні питань, які сьогодні турбують кожного з нас. Ми об’єднуємосязаради можливості поєднати досвід, енергію, перспективні ідеї та практичні напрацювання на всіх рівнях від жителів громади до їхніх представників у Верховній Раді України. Ми єднаємось, щоб об’єднатись командами вінничан з Гайсина і Хмільника, Тульчина і Вінниці, Калинівки і Мурованих Куриловець, Могилів-Подільського і Тростянця, Тиврова і Жмеринки, Погребища і Липовця, Оратова і Теплика, від Студеної до Махнівки і від Козятина до Чечельника. Командами активістів, фахівців, учасників бойових дій, волонтерів, не байдужих до майбутнього своєї громади, Вінниччини, України.

Керівник громадського об’єднання зауважив, що учасники прагнули заснувати таке об’єднання, яке було б поза партійними преференціями. Адже саме партійні інтереси дуже часто домінують над суспільною важливістю, коли потрібно вирішувати конкретні проблеми конкретного регіону.

Олена БУЧАЦЬКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені