Технології майбутнього

використовуватимуть у  ВСП «Ладижинський фаховий коледж ВНАУ»

У цьому навчальному закладі з’явилося сучасне 3D-обладнання для проведення навчальних курсів з 3D-моделювання і 3D-друку. Це стало можливим завдяки перемозі у проєкті «Навчальний клуб 3D-PRINT» конкурсу соціальних проєктів «Час діяти, Ладижин» від БФ «МХП – Громаді».

Автор проєкту – мешканець Ладижина Олександр Сташок. До ініціативної групи увійшли директор коледжу Олег Цуркан і завідувач інженерно-агрономічного відділення Іван Дідик.

Завдяки перемозі у конкурсі коледж отримав сертифікат на 50 000 гривень. Кошти будуть використані для придбання двох 3D-принтерів і ноутбука.

У найближчому майбутньому на нас чекає суттєве переосмислення багатьох процесів виробництва. 3D-моделювання і 3D-друк міцно і невідворотно входять у наше життя. Коло їх застосування досить розгалужене – автомобілебудування, авіабудування, будівництво, медицина, дизайн, мистецтво та архітектура. Тому саме на часі підготуватися до цих неймовірних і захоплюючих змін! Адміністрація коледжу висловлює подяку Благодійному фонду «МХП – громаді», в особі директорки благодійного фонду Тетяни Волочай, керівника із соціальних проєктів Вінницького регіону Петра Андрійця та провідного менеджера із соціальних проєктів Альони Рослякової, а також керівнику соціального проєкту «Навчальний клуб 3D – PRINT» Олександру Сташку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені