Музей під відкритим небом

З цьогорічної весни на окраїні села Рів Жмеринського району почала працювати агросадиба «Сімейна пасіка «Сім’я». Її відкрило подружжя Надії Вороніної та Олександра Ляховича. Вони створили тут прекрасний простір для приємного відпочинку, цікавого дозвілля та, найголовніше, зміцнення здоров’я завдяки унікальним властивостям натуральних продуктів бджільництва.

Це своєрідний музей під відкритим небом, де зібрано багато унікальних предметів старовини у поєднанні із сучасним оформленням інтер’єру житлового будинку і допоміжних приміщень. Тут є навіть оздоровниця на вуликах і мотоцикл на постаменті МТ–10.

Сімейна пасіка «Сім’я» єдина в місцевій громаді, яка має усі дозвільні документи підпрємництва та сертифікат І рівня на відповідність агросадиби вимогам програми категоризації «Українська гостинна садиба». Надія та Олександр тісно співпрацюють із спеціалістами управління культури і туризму міської ради.

Його начальник Володимир Дудік розповідає: «Ми підтримали ідею розвитку зеленого туризму у нашій громаді і допомагаємо розвивати і популяризувати національні традиції серед дітей і дорослих. Залюбки проводимо спільні майстер-класи, залучаємо творчі колективи з міста і сіл».

Володимир та Надія тривалий час проживали в Одесі. Він займався підприємництвом, а вона, захистивши звання кандидата юридичних наук, працювала доцентом кафедри цивільного права національного університету «Одеська юридична академія», автор багатьох наукових статей та монографій, учасниця міжнародних стажувань  та наукових візитів ООН. Зараз жінка перебуває у декретній відпустці по догляду за малолітнім синочком.

Про те, як живеться і працюється цій родині на жмеринській землі, ми розповімо детальніше в одному із наступних номерів «Вінниччини».

Віктор Зеленюк

На знімку: Надія Вороніна

Фото автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені