Warning: Attempt to read property "geoplugin_countryCode" on null in /home/vinnichi/vinnichina.info/www/wp-content/plugins/page-visit-counter/public/class-page-visit-counter-public.php on line 227
Володимир Саволюк: «Ми оновлюємо наш Бар…» - "Вінниччина"

Володимир Саволюк: «Ми оновлюємо наш Бар…»

Старовинне подільське місто змінюється буквально на очах. Такого великого й малого будівництва одночасно тут не було ніколи. До честі міського голови Володимира Саволюка, він уже увійшов до історії новоствореної громади як діловий, активний і грамотний керівник, який дбає про покращення умов проживання людей.

Про те, чого досягнуто й що ще в процесі роботи, Володимир Васильович каже: «Ми оновлюємо наш Бар із великою любов’ю до нього. Уже завершено капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуару частини площі Пам’яті на ділянці від перехрестя з вул. Святого Миколая до перехрестя з вул. Соборна в м. Бар. Вартість робіт відповідно до Протоколу визначення переможця, за результатами аукціону – 1 мільйон 569 тисяч гривень.

Реалізовується довогоочікуваний капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Шевченка в м. Бар від вул. Каштанова до вул. Арсенальна. Вартість робіт – майже п’ять мільйонів гривень.

Фінансування даних проєктів здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету. Сума субвенції з Державного дорожнього фонду становить п’ять 384 тисячі гривень.

Здійснено поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Садова, Медвецького, Пушкінської, Чернишевського. Аналогічний поточний ремонт уже завершено по вулиці Є. Новолинника та проведено підготовчі заходи по вулиці А. Водзяновського. Замовником поточного ремонту є КП «Бар-благоустрій».

Масштабним є будівництво дороги Т-06-10 (Любар – Хмільник – Нова Ушиця в межах міста Бар), що охоплює капітальний ремонт вулиць Героїв Майдану, В. Комарова, Бони Сфорца, Святого Миколая із заміною опор зовнішнього освітлення та ліній електропередач.

Влаштовано закриту мережу зливової каналізації з облаштуванням очисних споруд та процес підняття горловини люків до проєктної відмітки нового асфальтного покриття, здійснено їх заміну та ремонт.

Службою місцевих автомобільних доріг області реалізовано поточний ремонт дороги «Бар – Шаргород – Нові Хоменки» через територію міста Бар.

Загалом здійснено поточний ремонт дорожнього покриття близько сорока вулиць міста, сіл і селищ громади.

Наступним після будівництва ділянки дороги Любар – Нова Ушиця проєктом державної програми «Велике будівництво» у м. Бар є початкові роботи з реконструкції стадіону КЗ «Барська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос». Реалізація саме цього масштабного проєкту кошторисом 62 млн 205 тис. грн стане ще одним великим кроком до амбітної мрії керівництва нашої територіальної громади, яка знайшла широку підтримку у її жителів, зробити Бар спортивною столицею Поділля.

Реконструкція стадіону в Бару, в яку мало хто вірив за нинішніх економічних умов, – це спільна перемога територіальної громади, з бюджету якої було виділено 200 тис. грн на проєктно-кошторисну документацію. Вже розпочали роботи зі зняття шару землі на футбольному полі та демонтажу трибун, лавок.

У майбутньому футбольний комплекс використовуватиметься для проведення навчально-тренувальних робіт, фізкультурно-оздоровчої роботи різних груп населення, проведення змагань не тільки міського рівня, а й обласного, всеукраїнського та, маємо надію, міжнародного.

Здійснюються роботи з реалізації проєкту «Реконструкція будівлі ДНЗ №8 (заміна вікон, дверей на сучасні енергозберігаючі, утеплення фасадів)».

З ініціативи Барської міської ради та за підтримки приватного підприємця Леоніда Мартинюка, облаштовано паркувальний майданчик біля магазину «Харчо».

У навчальних закладах громади проходить модернізація харчоблоків на відповідність сучасним вимогам.

Особливу увагу приділяємо забезпеченню жителів громади якісною питною водою. На проблемних ділянках водогонів замінюються труби, будівництво водогонів у населених пунктах у більшій кількості завершено.

Два проєкти Барської міської ради стали переможцями обласного конкурсу «Комфортні громади»: «Облаштування скейт-парку для потреб ролерів, скейтбордистів і велосипедистів Барської громади» та «Бар – безпечне місто», завданням якого є організація системи вуличного відеонагляду на території громади.

У рамках державної програми «Інтернет-субвенція», за результатами відбору, до Барської громади надійде майже два мільйони гривень для 16 сіл, де стане доступна мережа інтернет.

Підготував Віктор Зеленюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені