Коли староста турбується про людей

Гонорівський сільський старостат, який очолює Петро Жук, весь час дбає про благоустрій навколишніх сіл: Гонорівка, Козацьке, Затишне, Червона Поляна та хутора Брохвичі. Це питання постійно стоїть на порядку денному засідання сесій Студенянської громади, якій і підпорядковані ці населені пункти.

В умовах хронічного дефіциту коштів все ж вирішено питання з проведення водогону в Брохвичах, Козацьому. А для людей, які утримують худобу, виділено 119 га землі. Завдяки цьому вони охоче продають молоко на Піщанський молокозавод, яке щоранку збирає автомашиною експедитор Костянтин Коржовський.

З початку нинішнього року, зокрема, цими селянами продано вже майже 50 тонн молока, з високим процентом жирності. До кінця року гонорівські селяни планують продати на молокозавод ще близько 10 тонн молока, по 7 грн за літр.

Найбільше молока щоденно забирають із селянських дворів Ганни Добрань, Ніни Дейлик, Валентини Аністратенко з Козацького, а також Миколи Дашинського, Миколи Сироветника, Тетяни Кибізій, Олени Соломончик, Віктора Кушніра, Василя Суханя, Лідії Кривої та Євгена Попелюхського.

Володимир БРЕНДУЛЯК

Студенянська громада,

Тульчинський район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені