Пісні, танці й вареники

У мальовничому селі Бережанка Ободівської територіальної громади відбулося Свято українського вареника. На нього завітали гості з різних куточків – депутат Вінницької обласної ради Геннадій Мазур, голова Гайсинської районної ради Віталій Савчук, депутат районної ради Віталій Горбаневич, депутат сільської ради Валентина Сутика, працівники сільської ради, жителі сіл Бережанка й Ободівка, також творчі колективи з Ольгопільської територіальної громади, КЗ «Центр культури та дозвілля» Ободівської сільської ради, які дарували усім позитивний настрій.

Свято розпочалось із виступів сільського голови Костянтина Ременюка та голови Гайсинської районної ради Віталія Савчука та депутатів. Господинею дійства була Наталія Мельник, керівник Бережанського сільського клубу, яка приймала гостей не з пустими руками. Адже місцеві господині наліпили більше 1800 вареників. Кожен вибирав собі до смаку: з сиром, картоплею, капустою, горохом, вишнями, грушами та сливами. Гості смакували і справжньою українською кашею та юшкою.

Свято в центрі села вдалося на славу! Як і обіцяли організатори, було весело та смачно. Звісно, співали про вареники, танцювали з варениками і жартували про них. Виставку вареників презентували представники Новоободівського, Верхівського, Цибулівського та Торканівського старостинських округів. Кожному колективу вручили Подяки від сільської ради та подарунки від депутата обласної ради Геннадія Мазура.

Наостанок господиня свята пані Наталія подякувала всім, хто завітав на гостину, зокрема меценатам свята, жителям сіл Бережанка й Ободівка, які долучилися до підготовчих робіт, а також своїм колегам, які допомогли подарувати гарний настрій присутнім.

Вікторія ПАЛІЙЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені