У Мурафській громаді оголосили надзвичайну ситуацію

і призупинили навчання у деяких школах та дитсадках. Ухвалити таке рішення місцева влада була змушена через відсутність постачання газу для опалювання бюджетних установ.

«Сьогодні всі занепокоєні ситуацією, яка склалась із газозабезпеченням бюджетних установ, оскільки ринкова ціна газу становить 40 грн/куб.м, що в рази більша порівняно з попередніми роками, а це 11,5 грн/куб.м. Дана ситуація призводить до того, що постачальник відмовляється укладати договір на меншу ціну, ніж ринкова, а бюджетні установи, у свою чергу, не в змозі сплачувати завищену в декілька разів сплату», – йдеться на офіційному сайті громади.

Тому, згідно з рішенням згаданої комісії, органи місцевого самоврядування зобов’язані зупинити навчальний процес у тих закладах освіти, які опалюються природним газом. Це школи сіл Клекотина, Довжок, Федорівка та Юхимівка (з 25 жовтня 2021 р.) та дитсадки сіл Клекотина і Довжок (із 20 жовтня).

Керівництво Мурафської сільради просить із розумінням поставитись до цієї ситуації та повідомляє, що згадані заклади не працюватимуть до 1 листопада, а якщо й тоді угоди про постачання газу не буде укладено, перейдуть на дистанційне навчання, доки не вдасться розпочати опалювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені