Липовецький міський голова – Віктор Бичков

Десятка кандидатів на цю посаду за результатами голосування поділилась на три групи. Представник ВО «Батьківщина» Віктор Бичков отримав 2581 голос, Василь Авраменко від «Європейської солідарності» Порошенка – 2318, Олеся Назаренко від «Української стратегії Гройсмана» – 2252 голоси. Ця трійка «призерів» відірвалася від інших відчутно. Наступна: Василь Щербанюк від «За майбутнє» набрав 435 голосів, Юрій Юкало від «Слуги народу» – 233 і самовисуванець Григорій Асаулюк – 222 голоси. Ще чотири самовисуванці Михайло Капущак, Олексій Нагурний, Сергій Швець і Богдан Медус «нашкребли» від 25 до… 2 голосів.

Виходить, партійна підтримка на виборах багато важить. Але вона не вирішальна, найбільше все залежить від особистих якостей кандидата. Бо, наприклад, «тимошенківці» в країні нині далекі від найвищої підтримки, але завдяки вдало підібраному кандидату тут перемогли.

У той же час дуже мало голосів у представника «СН». Юрій Анатолійович – турбівчанин, навіть золоту медаль у тамтешній школі свого часу отримав. Але ж вибори проходили у Липовецькій громаді, та й колишня його робота автоінспектора, звісно, не полягала в роздаванні цукерок. Отже, крім підтримки певної партії та особистих якостей кандидата, мали значення і географія та низка інших чинників.

Цього разу і географічний фактор вийшов цікавим. По селах, включно з найбільшими – Росоша (батьківщина В. Бичкова) і Зозів, найчастіше перемогу святкувала секретар міської ради Олеся Назаренко, яка виконувала обов’язки міського голови. Це може засвідчувати, що чинна влада у глибинці ще й досі здатна майже все тримати у своїх руках, у тому числі – і настрої електорату. Зате у центрі громади відрив переможця був більш ніж переконливим. Як і в тих селах, де він керував сільгоспформуваннями – у Скитці і Війтівцях. А між тим у Липівці очолював управління сільського господарства райдержадміністрації.

Якщо підсумовувати, то в тутешній громаді поширеною є така думка. За наявності немалої кількості кандидатів у Липівці саме Віктор Бичков є найбільш підготовленим для керівництва громадою. Отже, побажаємо йому в цьому успіхів.

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені