Новий автобус

отримала Тиманівська школа Тульчинської громади

Варто зазначити, що даний автобус обладнаний спеціальним підйомником для перевезення дітей на інвалідних візках. З бюджету громади на нього виділили 881 тис. грн, решту суми покрила субвенція. Загалом за новенький транспорт заплатили понад 2 млн грн. Всього держава придбала 16 подібних транспортних засобів для територіальних громад Вінниччини.

Для урочистої передачі ключів і документів на шкільне авто на захід приїхали обласні чиновники.

– Шкільні автобуси – це продовження «Великого будівництва» нової країни, яке ініціював Президент України. Сьогодні ми передаємо громадам нові шкільні автобуси, щоб діти мали безпечний та комфортний доступ до навчання. Це 16 шкільних автобусів для 16 громад Вінниччини, – зазначив під час урочистостей Сергій Борзов. – Цього року на область держава спрямувала понад 21 млн грн субвенції на придбання такого транспорту, обладнаного місцями для дітей з особливими освітніми потребами. Автобуси купували разом із територіальними громадами – на умовах співфінансування. Зі своїх бюджетів вони виділили майже 14 млн грн. Тож сьогоднішня подія – гарний приклад  співпраці  держави і громад для безпечного та комфортного доступу дітей до навчання.

На важливості співпраці держави і територіальних громад наголосила під час свого виступу й Ірина Борзова.

– Держава має допомагати територіальним громадам. В області й надалі існує потреба в шкільних автобусах, тож ми будемо і в подальшому сприяти в усуненні цієї недостачі,- запевнила народний депутат.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

Фото з відкритих інтернет-джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені