Прищепитись – не означає отримати сертифікат

Понад 1,8 мільйона українців вже користуються електронним документом, що підтверджує факт їхньої вакцинації від COVID-19  у додатку «Дія». Через нього користувачі можуть отримати міжнародний і внутрішній COVID-сертифікати. Незважаючи на велику кількість вже згенерованих документів, Міністерство охорони здоров’я продовжує фіксувати випадки, коли повністю вакцинованим громадянам не вдається отримати свій онлайн-документ.

Нещодавно з такою проблемою зіштовхнувся вінничанин Дмитро, який, двічі провакцинувавшись, не зміг створити власний електронний сертифікат у додатку «Дія».

– Я, як свідомий громадянин, дбаючи про своє життя та здоров’я оточуючих,  вирішив прищепитися від COVIDу. Першу дозу вакцини я отримав ще в серпні, її мені ввели медпрацівники, які здійснювали щеплення на базі медичного коледжу ім. Заболотного. Жодних папірців про маніпуляцію я не одержав, як, власне, й всі решта людей, які щеплювалися разом зі мною того дня. І це була моя велика помилка, адже, як потім виявилося, потрібно було запитати прізвище лікаря, номер медичної чергової бригади і бажано ще дізнатися партію вакцини, якою вас щеплювали того дня. Без цієї інформації процес пошуку вашого щеплення та внесення його до бази (якщо раптом це не було здійснено вчасно) значно ускладнюється, – ділиться своїм досвідом вінничанин.

– Отримавши другу дозу вакцини (через 21 день) у медичному закладі, що по вулиці Магістратській, я сподівався одразу отримати сертифікат, чи додай внутрішню довідку, про повне щеплення, адже в інших містах України, наприклад Харкові, його видають вже за пів години після введення другої вакцини. Нам же сказали почекати не менше трьох тижнів. Позволікавши майже місяць, я вирішив нарешті закінчити справу та отримати свій міжнародний сертифікат. Він був мені потрібен, щоб вільно переміщатися Європою, адже моя робота пов’язана із частими закордонними відрядженнями. Однак, встановивши додаток «Дія» на свій смартфон, я не зміг самостійно згенерувати цей документ. «Викинуло» повідомлення, що моїх щеплень  у базі не знайдено. Найперше, що  я зробив, то це звернувся в лікарню на Магістратській, а вже там, «пробивши» по комп’ютеру, мені сказали, що не внесена перша доза вакцини, а друга є. Порадили мені звернутися до сімейного лікаря, але й той мені нічим не зміг зарадити, бо не знав даних по першій вакцині, – каже чоловік. – Після цього я почав «штурмувати» міську і обласну «гарячу лінію» по COVIDу, але вони всі були відключені. Далі телефонував у Київ, і після численних перемикань і розповідей одного й того самого, але різним спеціалістам я нарешті вийшов на Всеукраїнську гарячу лінію по COVIDу, де мені й змогли допомогти написати звернення, яке мали розглянути від 3 до 7 робочих днів. Кожного дня я дзвонив і нагадував про себе. І через тиждень моє питання вирішилося, і я зміг нарешті створити свій сертифікат. Додам ще, що мені дуже пощастило з термінами, в які вирішилося моє питання. Знаю випадки, коли люди по два місяці чекали на свої документи.

На підставі найпоширеніших запитів ми зібрали перелік найбільш популярних запитань та підготували алгоритм дій, які допоможуть усунути проблеми з генерацією COVID-сертифіката для тих, хто його лише буде створювати.

Якщо ви отримали статус: «Немає даних про вас» після запиту на створення документа. Якщо запит робили через мобільний застосунок «Дія», то спробуйте повторити його через портал «Дія» (diia.gov.ua), використовуючи свій електронний підпис для входу. Якщо і портал «Дія» відповів, що «Немає даних про вас», зверніться до вашого сімейного лікаря або до лікаря, який робив щеплення, із запитом – перевірити ваші персональні дані, зокрема: ПІБ українською та англійською мовами, як у паспортних документах, РНОКПП (реєстраційний номер облікової картки платника податків, раніше називався – індивідуальний податковий номер – ІПН), УНЗР – унікальний номер запису, що вноситься про кожного громадянина України до Єдиного демографічного реєстру і допомагає зробити  цифрову ідентифікацію людини, дата народження, як у паспорті/свідоцтві про народження, актуальний номер телефону, на якому можливо приймати і відсилати смс.

Якщо у вас є дитина віком до 18-ти років, то переконайтесь, що в її картці пацієнта внесені її ж РНОКПП та УНЗР, а не ваші. Також попросіть лікаря перевірити, чи немає дублів вашого профілю в системі або співпадінь із профілем іншої людини.

Якщо ви отримали статус: «Помилка при генерації сертифіката» після запиту на COVID-сертифікат, то рекомендуємо звернутися до вашого сімейного лікаря або до лікаря, який робив щеплення, із запитом – перевірити ваші персональні дані, які описані вище.

Якщо ви отримали статус: «На жаль, заява не підписана» після запиту на COVID-сертифікат, то вам потрібно відновити Дія.Підпис. Для цього рекомендовано увійти до мобільного додатку або скористатись порталом «Дія», використовуючи електронний підпис для входу.

Якщо ви отримали статус: «Сертифікат про вакцинацію недоступний» з текстом «Ви зможете додати його лише після другого щеплення»,  і якщо ви вже його зробили, то зверніться до пункту вакцинації, щоб ваші дані внесли. Рекомендовано оновити мобільний застосунок, після цього надіслати запит на генерацію COVID-сертифіката повторно або зробити це через сайт «Дія» (https://diia.gov.ua/), увійшовши в систему з допомогою електронного підпису.

Якщо ви отримали статус: «Сертифікат про вакцинацію недоступний» з текстом «Ви щепились не в Україні або дані про вакцинацію внесені не тим лікарем, який робив щеплення».

Якщо вакцинація проти COVID-19 була зроблена за межами України, сформувати COVID-сертифікат, який би врахував виконану вами вакцинацію не є можливим. Нині МОЗ працює над такою можливістю.

Якщо ви отримали статус: «Номер партії вакцини помилковий». Вам потрібно звернутися до лікаря, який провів щеплення і вніс медичний запис про вакцинацію до електронної системи охорони здоров’я, із запитом – позначити внесене як помилкове і додати дані повторно без помилки. Без такої дії ви не зможете отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію.

Довідка. Якщо у вас є інші запитання, то звертайтеся в контакт-центр МОЗ за номером гарячої лінії 0800602019 (або за формою – issue.covid19.gov.ua), а також через чат-бот «Дії» – вхід на порталі державних послуг та через мобільний застосунок «Дія».

Вікторія МЕЛЬНИК

Фото з відкритих інтернет-джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені