Новосілля дошкільнят

У селі Флоріанівка Козятинської міської громади відкрили сучасний дитячий садок у приміщенні гімназії.

Понад 30 років дошкільний навчальний заклад у селі працював у старому приміщенні колишньої школи, якому вже виповнилося 84 роки. Звісно, стан будівлі та її обслуговування (опалення, освітлення тощо) не відповідали сучасним потребам. Але відтепер відремонтований та організований за сучасними нормами освітній простір для дошкільнят облаштували на І поверсі двоповерхового приміщення нової школи.

Будівля, у якій розташували дитсадок, є типовим шкільним приміщенням, зведеним у 1987 р. (саме тоді школа справила новосілля, залишивши стару будівлю для дитсадка). На жаль, за три десятиліття кількість дошкільнят зменшилася. Наразі у Флоріанівському дитсадку 13 різновікових вихованців – фактично одна група. Тому й було вирішено перевести дошкільнят зі старої будівлі до приміщення Флоріанівської школи-гімназії та реорганізувати гімназію у навчально-виховний комплекс.

Наприкінці літа почали будівельні роботи з облаштування дитсадка відповідно до санітарних вимог та міжнародних норм ХАССП. А вже на початку жовтня відремонтовані дві кімнати (ігрова та спальня) разом із сучасним санвузлом та передпокоєм урочисто відкрили. На ремонт та закупівлю необхідного обладнання з міського бюджету витратили 651 тис. грн. Приміщення розраховані для однієї різновікової групи малят Флоріанівського старостинського округу, у якій працюватиме два вихователі та один асистент вихователя з інклюзії. Дошкільне відділення має окремий вхід та внутрішній перехід до школи, адже гаряче харчування готує харчоблок гімназії. До речі, цьогоріч тут здійснено ремонт їдальні (на 30 тис. грн) та спортзалу (198 тис. грн).

– Новий сучасний простір дитячого садочка – це крок до нового етапу у реформуванні закладів освіти нашої громади задля побудови нового рівня освіти, – зазначила Козятинський міський голова Тетяна Єрмолаєва. – Метою реформи школи в Україні наразі є доступність однаково якісної освіти в усіх навчальних закладах: чи то у міських, чи у селі, чи у Києві або інших великих містах країни.

Фото з фейсбук-сторінки Козятинської міської ТГ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені