«Головна задача голови сільської ради –

знайти гроші для розвитку громади»

Олександр Гоцуляк, один із наймолодших сільських голів територіальних громад Вінниччини, одержав перемогу на позачергових виборах, які відбулися в Уланівській сільській громаді 31 жовтня. Управлінець, який до того виконував обов’язки голови згаданої громади, отримавши вагому перемогу після підрахунку голосів, «засукавши рукави», продовжив розпочаті проєкти та наведення порядків у довірених йому населених пунктах.

Олександр Васильович розповів журналісту «Вінниччини» про поточні справи, вже реалізовані діяння, плани на майбутнє та пріоритетні для громади напрямки роботи.

– Мій рейтинг у громаді сформували вибори (68% виборців віддали свої голоси за мене) і моя щоденна праця. Планів нині маю чимало, однак не все залежить виключно від мене, адже є ще загальноекономічна та політична ситуація в державі, наслідки світової пандемії, яку відчули всі українці. Будучи в.о. сільського голови та суміщаючи ці обов’язки з роботою секретаря, я не мав часу задумуватися над результатами майбутніх виборів. Просто виконував покладені на мене обов’язки і намагався це робити якісно і вчасно. За короткий час вдалося зробити ремонт клубу в селі Вишенька, попідсипати дороги майже в кожному селі Уланівської сільської територіальної громади, провести інтернет-зв’язок до важкодоступних місць у населених пунктах. До добрих справ долучилися всі місцеві аграрії, у нас із ними вже налагоджена робота і взаємодія, – зазначив сільський голова. – А найкраще в поточній ситуації те, що люди побачили – наші обіцянки – не прості балачки, а реальні дії для покращення життя людей на місцях.

– Про всі проблеми у селах Уланівської громади я чув, не сидячи у своєму кабінеті, а багаторазово відвідуючи їх. І першим моїм питанням до людей була фраза: «Розповідайте, що у вас потрібно зробити». Лише таким чином можна бути обізнаним із реальним станом справ на місцях та залишатися ефективним на займаній посаді, – переконаний Олександр Васильович. – До речі, ми вже маємо сформовану та затверджену стратегію розвитку нашої громади до 2030 року. 

– На часі та в пріоритеті місцеві діти (навчання, харчування та їх позашкільний розвиток) і медицина. Зокрема, потребує трансформації організація на належному рівні харчування в місцевих школах, забезпечення різнопланового гуртківського навчання, особливо для підлітків. Адже теперішній світ диктує свої умови для успішного працевлаштування та заробітків, тож потрібно найперше «прокачувати» технічні дисципліни, в тому числі робити акцент на ІТ-галузь, – наголошує Олександр Гоцуляк. – Щодо медицини, то вона у нас потребує великих вкладень, а починати потрібно з елементарного медичного обладнання, яке обов’язково має бути в Уланівській амбулаторії. Першим етапом придбаємо УЗД-та рентген-апарати для медичного закладу, а далі буде, – поділився планами сільський голова.

– Щодо розвитку культурної сфери, то літній фестиваль картоплі показав, що ми здатні проводити великі масштабні гуляння не гірше, ніж це роблять у великих районних центрах чи навіть інших областях. Взагалі, «картопля по-уланівськи» – не єдиний бренд нашої громади, окрім цього, нам є чим здивувати й зацікавити мандрівного туриста. Уланів на кілька років старший за Вінницю, тож і історія його своїм корінням сягає глибокої давнини, потрібно лише трішки зануритися у минувшину, і результат не забариться, – вважає пан Олександр.

– Головна задача голови сільської ради – знайти гроші для розвитку своєї громади. А громада у нас не маленька: включає 36 населених пунктів, де проживає 15 тис. жителів. Аби по максимуму задовольнити потреби населення та віднайти фінансування, будемо приймати участь у всіх можливих проєктах, які лише знайдемо, адже матеріальна підтримка зі сторони нам не завадить, а лише додасть сил рухатися далі, – підсумував Олександр Гоцуляк.

Розмовляла Вікторія МЕЛЬНИК

Фото з фейсбук-сторінки Олександра Гоцуляка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені