Курс на розвиток

Понад 90 років у Козятині без простоїв та затримок працює місцевий м’ясокомбінат. Не одну кризу довелося побороти його керівникам, аби втриматися на плаву, однак рішення, які приймалися у різні роки, виявилися стратегічно правильними, і саме завдяки їм вдалося зберегти підприємство та нинішнього флагмана харчової промисловості України.

Козятинський м’ясокомбінат заснували у 1927 році як птахопереробне підприємство. Тоді тут працював відгодівельний та птахозабійний цех, скотобійня, холодильник, механічні майстерні. З 1930 року на комбінаті розпочали випуск меланжу. В кінці 80-х років меланжевий цех став одним із найпотужніших у Радянському Союзі й за один робочий день переробляв 1 млн яєць, – розповідає історію підприємства пані Ольга. – У 50-х роках минулого століття провели велику реконструкцію підприємства, що дало можливість розширити його виробничі потужності. Були сміливі задуми, але складна ситуація в державі та пов’язані з цим економічні труднощі торкнулися і птахокомбінату. На початку 90-х з’явилися проблеми з постачанням птиці та яєць, а згодом цієї сировини зовсім не стало. Був час коли на підприємстві функціонувало підсобне господарство з вирощування норки та фредки. Після забою шкури вичиняли у скорняжному цеху, а у пошивочному – виготовляли вироби із хутра. Згодом у приміщенні меланжевого цеху відкрили хлібопекарний відділ, де випускали до 80-ти найменувань продукції. У 2002 році частину приміщень меланжевого цеху здали в оренду для ДП «L+О Україна» і після капітальної реконструкції розпочали випуск котлет для мережі ресторанів швидкого харчування. Тепер це підприємство має назву ТОВ «ОСІ Фуд Солюшинс Україна».

На сьогодні ТОВ «Козятинський м’ясокомбінат» виробляє за місяць понад 200 т (більш як 80 найменувань) напівфабрикатів, 20 т ковбасних виробів (понад 35 найменувань), майже 800 т м’яса. За 10 років підприємство неодноразово успішно проходило міжнародні інспекції та отримало дозвіл на експорт своєї продукції до Єгипту, Іраку, Китаю. У 2008 році даний м’ясокомбінат одним із перших в Україні розпочав промислове виробництво яловичих напівфабрикатів у захисному газовому середовищі.

Починаючи з 2003 року, комбінат став основним постачальником яловичини для виробництва гамбургерів для мережі ресторанів Mc’Donalds. Щорічно підприємство проходить аудит міжнародної сертифікаційної організації SGS на відповідність виробництва вимогам міжнародного стандарту та отримує високі оцінки. Ефективний контроль над усіма етапами виробництва дозволяє здійснювати діюча на підприємстві система HACCP.

Високий рівень управління ТОВ «Козятинський м’ясокомбінат» та споживчі характеристики виготовленої ним продукції підтверджені отриманими нагородами та відзнаками з Міжнародних форумів виробників продуктів харчування. Підприємство також занесене у «Золоту Книгу» українського підприємництва та ділової еліти України і неодноразово ставало переможцем міських та обласних конкурсів «Кращий роботодавець року» та «Краще підприємство міста».

Зазначимо, що керівництво підприємства активно підтримує військових ЗСУ і волонтерів, за що має нагороди, грамоти, подяки та відзнаки від командирів батальйонів та навіть міністра оборони України. Велику увагу на підприємстві приділяють благодійній діяльності: допомагають пенсіонерам, важкохворим людям, інвалідам, благодійним фондам, громадам тощо.

За останні роки пройшла докорінна реконструкція в усіх виробничих підрозділах м’ясокомбінату: встановили нове сучасне обладнання, поліпшили умови праці робітників. Чисельність штатних працівників облікового складу нині становить 345 осіб. Основним завданням колективу підприємства завжди був і є випуск продукції найвищої якості. Зараз до складу комбінату входять: цех забою та первинної переробки худоби, холодильник, дільниця з обвалювання м’яса, цех з виробництва м’ясних напівфабрикатів, ковбасний цех, виробнича лабораторія та допоміжні обслуговуючі підрозділи.

Ольга Яківна Бридько, старший інженер з праці і зарплати, голова профкому ТОВ «Козятинський м’ясокомбінат», віддала роботі на даному підприємстві 37 років свого життя. Крім того, майже 20 років жінка є головою місцевого профкому, щоденно дбає, в межах своїх можливостей, про інтереси та потреби його членів.

– Ми приймаємо колективний договір раз на 3 роки. Спільно на зборах обговорюємо всі його пункти, зокрема, і щорічні фінансові витрати, що стосуються охорони праці на нашому підприємстві. Всі працівники мають можливість користуватися певними привілеями. Наприклад, якщо людина йде у відпустку, то окремо до відпускних одержує ще й матеріальну допомогу в розмірі 5 тис. грн, обов’язково фінансово допомагаємо молодятам, які щойно побралися, одиноким матерям,  також надаємо додаткову оплачувану відпустку та виплачуємо допомогу при народженні дитини, на поховання рідних, та тим, хто йде на пенсію. Колектив у нас дуже дружний, спільно вирішуємо спірні ситуації, працюємо разом та вболіваємо один за одного, як велика родина, – наголосила Ольга Яківна.

– На нашому підприємстві впроваджене безкоштовне харчування працівників у їдальні, яку нещодавно капітально відремонтувати. Для всіх робітників також оформлюють медичну страховку. Працівникам підприємства оплачується 50% вартості санаторного лікування та відпочинку, купуються подарунки дітям до свят, постійно підвищується заробітна плата. Для людей на території комбінату побудували велосипедну парковку напіввідкритого типу. Згідно з прийнятим Колективним договором, дотримуємося усіх затверджених керівництвом зобов’язань, які в деяких напрямках є навіть вищими законодавчо встановлених в Україні, – зазначила голова профкому. – За 14 років керівництва Михайла Михайловича Зікраня, генерального директора ТОВ «Козятинський м’ясокомбінат», не було жодного порушення строків виплати заробітної плати  його працівникам.

За останні роки вдалося провести повну технічну та технологічну реконструкцію підприємства: переобладнали холодильну дільницю, фактично перебудували обвалювальне відділення та напівфабрикатний цех, обладнали камеру шокової заморозки, придбали нове пакувальне обладнання та побудували нову дільницю для сортування сміття. На території встановили сонячні батареї та здали в експлуатацію станцію з попередньої очистки стічних вод. Крім того, у 2014 році відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 14001:2015 на підприємстві впровадили та сертифікували Систему екологічного менеджменту.

Невід’ємною частиною стратегії ведення виробничої діяльності для керівництва м’ясокомбінату є принципи соціальної відповідальності, що передбачають довготерміновий розвиток у гармонії з довкіллям та суспільством. Власники бізнесу в своїй діяльності дотримуються високих стандартів у сфері корпоративної соціальної відповідальності і застосовують їх для забезпечення дотримання прав людини, належного виробничого середовища та охорони навколишнього світу.

Вікторія МЕЛЬНИК

Світлини надані Ольгою Бридько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені