Площу в селі Подільському назвали на честь багатодітної сім’ї Кудриків

У родині виховують 13 дітей

Справжнью окрасою с.Подільського, що у Немирівській громаді, стала облаштована нещодавно площа. Вона перетворилась на куточок затишку і краси. Банери з мальовничими краєвидами, комфортна зупинка, що закриває пасажирів від негоди, лавочки, де можна посидіти і поспілкуватися – усе добротне, сучасне, красиве. А статуя Божої Матері немов благословляє селян у добру путь. Не забули тут і про освітлення – у вечірню та нічну пору площу освітлюють новенькі ліхтарі. Ну, і як обійтися без традиційного вже для більшості населених пунктів символу відданості рідному селу – серця. Воно стало улюбленим місцем для фотосесій і місцевих людей, і гостей Подільського. Ініціатором створення площі виступив  засновник ТОВ «Агро-Астра» Микола Покриш. Власне, ця фірма і профінансувала затратну справу. Грошей на благодійність у фірмі не шкодують – соціальною сферою села опікуються постійно, виділяючи на це чималі кошти.

Дуже підкупає той факт, що площа названа на честь багатодітної родини Кудриків, яка мешкає у Подільському кілька років, куди переїхали з Тиврівського району. Про цю багатодітну сім’ю ми вже розповідали на шпальтах нашої газети кілька років тому. Тоді, коли брали інтерв’ю у Катерини Кудрик із нагоди присвоєння їй почесного звання «Мати-героїня», в сім’ї виховували 11 дітей, а сама жінка була при надії. Незабаром вона народила синочка. І ось нещодавно до нас надійшла приємна новина: родина поповнилась тринадцятим нащадком! Синок Віталій, названий на честь батька, народився у Вінниці, в лікарні ім. Пирогова.  Пологи були складними, лікарям довелось докласти чимало зусиль, аби матуся і синочок виписались додому здоровими та усміхненими.

– Через газету «Вінниччину» хочу висловити найщиріші слова подяки усій команді лікарів і медсестер, які допомогли з’явитися на світ моєму наймолодшому сину. Я їм вдячна за професіоналізм, людяність і небайдужість. Яке це щастя – тримати на руках новонароджену дитину і знати, що твоє життя і здоров’я в надійних руках! – щиро зізнається Катерина Валеріївна. –  Тож дякую ще раз всім, хто допомагав мені у пологах в 5 відділенні пироговської лікарні. Спасибі лікарю Ірині Скоробагатько, акушерці Людмилі Мастицькій, лікарю Альоні Сорочинській, медсестрі-анестезіологу Яні Станіславовій, молодшій медсестрі Ларисі Зарицькій. Зичу їм найміцнішого здоров’я і великого людського щастя.

За словами Катерини Кудрик, новина про те, що на честь їхньої родини назвали площу в селі, спочатку спантеличила, а потім дуже розчулила сімейство.

– Здавалося б, ну хто ми такі? Звичайні люди, багатодітна родина без особливих статків. І тут нам така честь! Було приємно і хвилююче, – пригадує жінка. – Знаємо, що це ініціатива Миколи Миколайовича Покриша. З цим чоловіком ми знайомі не перший рік, він постійно проявляє увагу до нашої родини, вітає малечу зі святами, дарує подарунки. Спасибі йому!

Сам Микола Покриш зауважує, що ідея виникла не випадково. Адже в більшості випадків вулиці та площі називають на честь відомих, заможних, славетних людей. А родину Кудриків заможною назвати не можна, але це міцна, гарна родина, багата дітьми! І сини, і донечки доглянуті і виховані, мають успіхи у навчанні, мистецтві, спорті. Змалечку їм прищеплюють порядність, працелюбство, людяність. Ось справжнє майбутнє багатство нашої держави! Сам Микола Миколайович народився у звичайній родині, досягнув успіхів у житті лише завдяки наполегливості і титанічній праці, знає ціну грошам і мінливості долі. Тому розуміє, як потрібна іноді вчасна підтримка,  підставлене плече, рука допомоги. А відтак взяв родину Кудриків під своєрідний патронат.

На закиди тих, хто звинувачує усі багатодітні сім’ї у безвідповідальності, у сімействі Кудриків відповідь одна, і вона промовиста: здорові, доглянуті, гарні діти, які ростуть в любові та турботі. І труднощі трапляються, і прикрощі, але чи нема їх у родинах з одним-двома дітками? Питання риторичне.

Як і будь-які батьки, найбільше втіхи Катерина та Віталій Кудрики отримують від успіхів та звершень, маленьких життєвих перемог, їхніх синів і дочок. Про кожного з них розповідають з любов’ю та ніжністю. Чим живуть вони сьогодні, чим захоплюються?

Старшому сину, Олексію, 23 роки, раніше він навчався у Немирівському технікумі за спеціальністю будівництво та експлуатація будівелних споруд. А зараз продовжує навчання на землевпорядника, має неабиякі здібності до малювання, також працював у Вороновиці майстром-столяром. Донечка Аня, 19 років – закінчила Вороновицьке училище, здобула фах кухаря-кондитера, а зараз продовжує навчання за новою спеціальністю, як і старший брат –  у сфері будівництва. Захоплюється малюванням і випіканням кондитерських виробів. Донька Ольга, 15 років, навчається в 9-му класі , дуже любить куховарити. Софійці 14 років, але вона теж навчається у 9-му класі, захоплюється танцями, бере участь у різноманітних спортивних змаганнях в школі з тенісу, волейболу. Ірині 13 років, вона навчається у 7-му класі, захоплюється спортом, математикою, садівництвом – на домашньому городі та в саду вона –  перша помічниця і фахівець. Тетяні 12 років, також навчається у 7-му класі, любить співати, займається гімнастикою, із задоволенням допомагає по дому. Аллі 10 років, вона учениця 5-го класу, захоплюється історією, малюванням, любить бавитись із малечею. Сину Івану 9 років, і він навчається в 4-му класі, захоплюється ліпленням – однаково чудові споруди в нього виходять і з пластиліну, і з глини. І дівчатка, і хлопчики нагороджені грамотами, дипломами та подяками за участь у різноманітних змаганнях і конкурсах, де вони не раз ставали переможцями і гордістю школи. А найменші ще просто насолоджуються дитинством: Насті 6 рочків, Тихону – 5, Нікону – 4, Миколаю – 2,9 – вони ще ходять до садочка, тішаться увагою і турботою з боку батьків і старших братів і сестричок. Ну, а найменшому, Віталію, нещодавно виповнився місяць – звісно, він улюбленець усієї великої родини!

Побажаємо цій великій, чудовій родині лише життєвих гараздів та міцного здоров’я

Юлія РАЗАНОВА 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені