Субсидії в «червоній» зоні збільшать

Як повідомляє Департамент соціальної та молодіжної політики ОДА, у період «червоної» зони карантину субсидії на оплату комунальних послуг збільшуються на 50%. Але громадяни, які мають борг перед постачальниками компослуг, отримати кошти не зможуть. До втрати субсидії може призвести борг від 340 грн.

Якщо є великий борг і його неможливо погасити одним платежем, то сім’ї можуть укласти договір реструктуризації та отримати субсидію. З боржником розроблять графік погашення боргу. Якщо такий договір буде укладено протягом двох місяців з початку опалювального сезону, субсидію буде призначено з початку опалювального сезону.

Також без субсидії залишаться ті, у кого є борг зі сплати аліментів. Крім того, є певні обмеження щодо доходу. Сім’я може отримати таку допомогу, коли на оплату компослуг витрачається більше 15% від доходу сім’ї. Як відомо, громадяни отримують допомогу на оплату того обсягу послуг за ЖКГ, який не перевищує соціальних нормативів. На час карантину в тих регіонах, де запровадили «червону» зону, ці нормативи збільшили на 50%. Тому наполовину збільшиться і розмір субсидії. Для деяких сімей ідеться про понад тисячу гривень на місяць. Водночас, як тільки регіон вийде із «червоної» зони, норму знизять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені