Працелюбна і відповідальна

Катерина Грабець, яка багато років поспіль трудиться майстром лісу Ладижинського лісницва ДП «Гайсинський лісгосп», днями відзначила свій поважний ювілей – 65 років.

Жінка-лісівник у лісовому господарстві Вінниччини – це рідкість. Однак Катерина Іванівна ламає усталені стереотипи, тримає першість у виробничих показниках та є одним із найкращих лісівників Гайсинського лісгоспу. Пані Катерина – працелюбна, відповідальна і щиро вболіває за результат своєї роботи. Молодому поколінню лісничих є чому в неї повчитися.

– А з того, як вона обходить свої «лісові володіння», можна знімати навчальне відео та писати посібники з її роботи, – в один голос кажуть директор лісгоспу Микола Лащенко та лісничий Роман Семененко. – На ділянках, підзвітних Катерині Грабець, завжди порядок, вона добре знає ці ліси, які фактично стали її другим домом.

Народилася Катерина Іванівна у селі Заозерне Тульчинського району. У 1974 році пішла працювати у Гайсинський лісгосп, лісокультурницею у Ладижинському лісництві, у тому ж обході, де лісничим працював її чоловік. У хатинці лісового кордону недалеко від села Оляниця колишнього Тростянецького району вона оселилася з чоловіком та дітьми, де мешкає й досі. Подружжя має двох доньок та трьох онуків.

Пані Катерина вважає свою професію чоловічою. Однак зауважує, що їй не важко, з пристрастю до роботи вона щороку садить лісові культури, доглядає за насадженнями, дбає про охорону лісу. Незважаючи на великі обсяги роботи, покладені на жіночі плечі, Катерина Іванівна з усім справляється, гордо несучи знання лісівника. Через завантаженість вона не розгубила жіночих рис характеру, залишається справжньою жінкою та лісовою красунею.

Вікторія МЕЛЬНИК

Світлина надана колективом ДП «Гайсинський лісгосп»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені