Нараївський ФАП, що в Краснопільській громаді, тепер не впізнати

Краснопільська сільська рада реконструкцію даху цього медичного закладу вже давно поставила в ряд тих першочергових справ, які мали бути виконаними до кінця поточного року. А перед цим було впорядковано фасад приміщення з дотриманням всіх вимог забезпечення доступності закладу для людей з інвалідністю.  

Тож тепер Нараївський ФАП без перебільшення можна назвати одним із кращих не лише в Краснопільській ТГ, а й в усій окрузі. Партнерами сільської ради в здійсненні ремонтних робіт приміщення ФАПу виступили ПрАТ «Зернопродукт МХП», місцеві фермери і підприємці.

Загальна сума вкладених коштів – 460560 гривень, з яких 285514 гривень – це кошти бюджету сільської громади, 139769 гривень – внесок МХП, решта фінансування – це благодійна допомога місцевого бізнесу: фермерських господарств І. Ситара, О. Мельника, В. Яценка (по 10 тисяч гривень) та приватних підприємців Тетяни Кирдан, Тетяни Савченко, Василя Герасимця (по 3 тисячі гривень).

Фельдшер закладу Лариса Ткаченко, як ніхто інший розуміє, що значить для медпрацівника працювати, надавати медичні послуги людям у комфортних умовах. Саме такі віднині матиме очолюваний нею заклад.

Нараївка – одне із найвіддаленіших сіл у громаді. Але це жодним чином, за словами старости села Алли Поліщук, не має впливати на якість і доступність послуг, які вкрай необхідні жителям на місцях. Особливо тих, що стосуються здоров‘я людей. 

Черговий об‘єкт, на якому далі концентруються зусилля Краснопільської сільської ради, – Гранівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, де проходять зараз ремонтні роботи. Наступною буде Краснопільська АЗПСМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені