Якушинецька громада не залишилась байдужою

Нещодавно до Якушинецької сільської ради звернулося керівництво Вінницької багатопрофільної клінічної лікарні (колишня лікарня Вінницького району, яка в лютому цього року перейшла на баланс м. Вінниці) з проханням підтримати медичний заклад продуктами для харчування хворих, тому що кількість госпіталізованих пацієнтів значно перевищила прогнозовану. У зв’язку з цим сільський голова Василь Романюк ініціював у громаді благодійну акцію.

Як зазначено на сайті Якушинецької громади, суть цієї акції полягала не у з’ясуванні належності закладів медицини або в обсягах їхнього забезпечення з бюджету. Натомість найважливішою є вчасна підтримка людей, які опинились на лікарняних ліжках. «А брати чи не брати участь в акції – кожен вирішував сам. Хочеться лише нагадати, що совість, милосердя й людяність не залежать від якихось вивісок. Вони або є, або їх немає».

До участі в акції долучилися жителі усіх сіл Якушинецької громади, в першу чергу – працівники апарату сільської ради, освітяни, підприємці, також інші небайдужі громадяни. До речі, саме в лікарні проходять лікування від коронавірусу, зокрема, жителі Якушинецької громади.

Отже громада зібрала і передала лікарні понад дві тонни продовольства – картоплі, цибулі, моркви, буряка, крупів, фруктів, макаронів, жирів та інших продуктів для поповнення раціону пацієнтів закладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені