У Брацлавській територіальній громаді створено комунальний заклад «Мистецька школа Брацлавської селищної ради»

Здавна Брацлавщина славилася своїми талантами. Багато років талановиті діти здобували початкову музичну освіту в мистецьких закладах Немирова й Тульчина. Завдячуючи керівництву та депутатам Брацлавської селищної ради, нині діти мають можливість здобувати початкову музичну освіту у своїй громаді.

З 1 вересня 2021 року в Брацлавській територіальній громаді відкрито комунальний заклад «Мистецька школа Брацлавської селищної ради». П’ятдесят тисяч гривень виділено на придбання музичних інструментів, а саме: барабанної установки, саксофона, кларнета, баяна, акордеона, акустичної гітари, активного гучномовця. Це дало змогу відкрити такі музичні класи, як клас баяна, акордеона, акустичної гітари, духових інструментів, вокалу, фортепіано, хореографії.

У мистецькій школі навчається 68 дітей. Також проходять заняття з музично-теоретичних дисциплін. З часом діти будуть отримувати навики колективного музикування на заняттях хору, інструментального та вокального ансамблів. Адже по закінченні мистецької школи учні отримуватимуть свідоцтво про музичну освіту, яке дає можливість для вступу у вищі навчальні заклади культури та мистецтва.

Валерій Мазур, директор Мистецької школи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені