Залишились одні стіни…

Зазвичай селищами офіційно називають хутори на кілька хат. З невідомих причин саме такий статус чомусь дістався свого часу і Вербівці колишнього Іллінецького району, хоча за розміром вона нагадує село середніх розмірів. Тут ще не так давно була навіть загальноосвітня школа, а сільський клуб є. Якщо ж точніше, вже був…

В одну з ночей минулого тижня о 5.44 на службу «101» повідомили, що у Вербівці горить клуб. Негайно прибули підрозділ місцевої пожежної частини з центру об’єднаної громади Дашева та два авто і вісім чоловік особового складу з підрозділів ДСНС. Аж до 8.40 тривала боротьба з вогнем. Адже площа покрівлі займала 400 квадратних метрів. Знищено практично все, одні стіни залишилися.

Фахівці ретельно вивчають причини пожежі, на час написання цих рядків вони ще були невідомими. Своє службове розслідування проводить і Дашівська селищна рада. Відділ, який керує питаннями освіти, культури, молоді і спорту, очолює Ольга Долгова. Вона, зокрема, наголосила на такому:

-У зв’язку з дорожнечею енергоресурсів ми постійно тримаємо в полі зору кількість використаної енергії кожним закладом. І якщо у Вербівці на клубному лічильнику проскакують лише нулі й одинички після коми, то це засвідчує, що завідуюча електрообігрівача не вмикала. Кажуть, що в нас занадто часто списують усе на проводки. Але вони справді бувають нікчемними, гризунами пошкодженими. Втім ми чекаємо висновків фахівців і націлюємо всіх на ретельне дотримання правил протипожежної безпеки.

Микола КАВУН

Фото ДСНС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені