Партію нових промислових автоцистерн виготовив і відправив замовнику 45-й експериментальний механічний завод, що входить до складу ДК «Укроборонпром»

Ємності, сконструйовані на замовлення ПАТ «Укрнафта», призначені для транспортування нафти і світлих нафтопродуктів.

Нові вироби мають низку особливостей. Зокрема, на вимогу замовника їх виготовлено з товщого, ніж звичайні цистерни, металу. Так, їхнє днище становить 5 мм, а стінки – 4 мм. У звичайних автоцистерн вони, відповідно, 4 і 3.

Крім цього, вони мають потовщені хвилерізи, що стоять всередині місткостей і кріпляться нержавіючим кріпленням, бо щільність рідини, яку можуть перевозити в таких цистернах, значно перевищує щільність бензину чи дизпалива. У таких цистернах горловина розміщується позаду, аби авто могло під’їжджати «задки» до вежі наповнення. І ще одна особливість новинок – у них гідравлічний, а не механічний привід насосу.

– У нас основний відбір потужностей на паливний насос для всіх авто здійснюється від коробки відбору потужності через карданну передачу. В шасі, які використовуються на автоцистернах, коробка відбору потужностей також є, але через те, що вся площа шасі зайнята агрегатами, там неможливо поставити карданний насос. Тому залишався один вихід: гідропривід. Його ми і встановили, – розповідає головний конструктор ДП «45 ЕМЗ» Олексій Цвігун.

Нові автоцистерни можуть не лише транспортувати пальне, а й працювати як паливозаправники, оскільки обладнані блоками видачі пального.

Юлій ВІННИЦЬКИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені