Щомісячні стипендії міської ради

отримуватимуть обдаровані діти Козятинської громади

Традиційно наприкінці календарного року в управлінні освіти та спорту Козятинської міської ради підбили підсумки навчання та гуртківської діяльності учнів територіальної громади і визначили 18 дітей, яких матеріально заохочуватимуть за значні успіхи протягом 2021-2022 навчального року. Відповідне рішення ухвалили на черговому засіданні виконавчого комітету.

Стипендію від міської ради у розмірі 5️500 гривень щомісячно отримуватимуть такі обдаровані діти: Анна Коваленко – призерка конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН в секції «Біологія» (ІІ місце), Кароліна Лукашук – призерка Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка (ІІ місце), Інна Гречана – переможниця виставки робіт учасників XXVIІ обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе», бронзова призерка Чемпіонату України з настільного тенісу. Також відзначили Софію Березюк за IV місце у Міжнародному мовно-літературному онлайн-конкурсі учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка та Кирила Сабадаша за І місце в номінації «Художнє читання» «Проліски надії – 2021» та ІІ місце в ХХХ Всеукраїнському конкурсі читання польської поезії ім. А. Міцкевича, «Приз глядацьких симпатій» у конкурсі відеороликів до 30-ї річниці незалежності України. Премію також одержуватимуть: Ілля Головащенко за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції «Експериментальна фізика» та ІІІ місце у секції «Економічна географія», переможець обласної виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (ІІ місце) та Анна Качура за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції «Англійська мова».

Крім того, у списку щасливчиків є Анастасія Ільчук – І місце в обласному конкурсі солістів-вокалістів «Зоряна мрія», Софія Пасічко – ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської конференції-олімпіади з геометричної творчості ім. В. Ясінського, ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики на базі ВНТУ (ІІІ місце), Антон Васалатій – І місце на обласному етапі змагань з усного математичного рахунку в режимі онлайн «Прангміліне», І та ІІ місце на Всеукраїнському етапі змагань з усного математичного рахунку в режимі онлайн «Прангміліне», фіналіст Всеукраїнського етапу Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач, Анна Поян – переможниця обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (ІІ місце), обласної виставки-конкурсу «Мистецтво оригамі» (І місце).

Є серед дітей і багато спортсменів: Арсен Юхимчук та Богдан Бодачевський (волейбол), Олексій Лясковець, Ілля Бейзак та Уляна Лакійчук (стрибки у висоту), Вероніка Соколова (художня гімнастика) та Дмитро Щербатюк (бадмінтон серед дорослих).

Вікторія Мельник

Фото з фейсбук-сторінки Козятинської міської ТГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені