Людина незламної волі і духу

Днями свій славний 95-літній ювілей відзначив житель с. Михайлівка Краснопільської територіальної громади, учасник Другої світової війни Григорій Іванович Чуйнишин.

Іменинник відноситься до покоління тих людей, на чию долю випали нелегкі випробування голодом, війною, важкою працею в роки відбудови країни у повоєнний період.

Григорій Іванович – людина незламної волі і духу, саме таких у роки війни відбирали до десантних військ. За його плечима 50 стрибків із парашутом, два з яких – бойові. Григорій Чуйнишин пройшов всю війну, брав участь у визволенні від фашистських військ Праги та Відня, але цивільне життя повернуло ветерана до мирної професії. Всього себе він цілком присвятив служінню дітям – працював вчителем Краснопільської школи. Активна життєва позиція, почуття відповідальності, небайдужість у поважні роки – неповна характеристика поважного ювіляра. Недаремно Григорій Іванович упродовж тривалого часу очолював сільську ветеранську організацію й досі цікавиться життям громади, прагне бути в курсі усіх подій.

Навіть подружжю Чуйнишиних доля відміряла неймовірно довгий шлях спільного сімейного життя. В парі вони прожили вже 71 рік.

Краснопільський сільський голова Катерина Романенко привітала ювіляра від усієї територіальної громади. Побажала міцного здоров’я, тепла і затишку в домі, родинного благополуччя, Божої опіки і світлих людей поруч.

– На своїх мужніх плечах ви винесли увесь тягар життєвих випробувань. На таких, як ви, багато десятиліть трималась наша держава. Низький уклін вам за все – за відданість рідній землі, за патріотизм і за те, що десяткам поколінь своїх учнів допомогли віднайти життєвий шлях, – подякувала Катерина Романенко.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені