У чарівний світ іноземних мов

запрошує маленьких учнів професорка Юлія Рибінська – розробниця творчої методики викладання, засновниця мовного клубу та авторка захопливих англомовних казок

Певно, кожен погодиться з давньою істиною, що дітям потрібно давати все найкраще, найкорисніше, найцікавіше та найяскравіше. Звісно, це стосується і навчання. Воно має бути не муштрою, а радісною грою. В цьому переконана вінничанка Юлія Рибінська – доктор педагогiчних наук, професор, завiдувач кафедри iноземної філології Київського національного університету культури і мистецтв.

Закінчивши Вінницький педуніверситет, вона також навчалась у Сполучених Штатах та Великій Британії, переймала досвід викладання мов у Німеччині, Польщі, Італії, Іспанії, Греції, Чехії… Співзасновниця ГО «Просвіта дітей з любов’ю», учасниця Асоціації психологів і психотерапевтів України, веде літературний гурток, а ще співпрацює зі світовими зірками шоубізнесу як перекладачка та авторка пісень.

Докторська дисертація пані Юлії стосувалася професійної підготовки майбутніх філологів засобами креативного перекладу. Вона розробила власну оригінальну методику творчого викладання «Creative teaching», а для реалізації своїх ідей на практиці створила мовний центр «Поліглот». У ньому з цікавістю займаються і діти дошкільного та шкільного віку, і дорослі. «Підняти навчання іноземних мов на новий рівень – більш ефективний, легший у розумінні та засвоюванні, доступний для кожного» – так сформульовано бачення викладацької роботи цього центру.

 Попередні книги Юлії Рибінської були призначені переважно для колег. Наприклад, видання «Creative Mind» («Творчий розум»), яке здобуло схвалення фахівців України та США. А нещодавно вона створила й видала у Вінниці барвисту та цікаву книжечку для найменших учнів.

Книжка «The Flying Carpet» («Летючий килим») – це римована казка з гарними кольоровими ілюстраціями. Мандруючи на чарівному килимі разом із головними героями (трьома хлопчиками, дуже схожими на трьох синів авторки), маленькі читачі вивчать, як англійською мовою називати сторони світу, явища природи, океани, фрукти і страви. А ще зустрінуть кумедне чудовисько і тигра, який виявиться не злюкою, а добрим велосипедистом.

– Ця мініатюрна книжечка є втіленням моїх гігантських задумів та мрій, можливостей подарувати кожній дитині часточку себе, трансформувати моє бачення сенсу життя, де приховані величезна любов, повага, знання та усвідомлення, що кожному з нас належить Всесвіт, якщо ми маємо бажання його побачити! – розповідає Юлія Рибінська. – Мої синочки Лео, Юліан і Крістіан – це моє натхнення, і, власне, вони й стали прототипами героїв казки. Просто у мене з’явилось бажання провести з ними більше часу з користю та зацікавленням. Читаю свою першу казку їм на ніч, а вони з гордістю слухають та ставлять мені питання.

А нещодавно мовний центр «Polyglot» здобув престижну відзнаку – за інноваційні ідеї та відмінні результати – в рамках Міжнародного бізнес-форуму «BigBrands 2021». За словами засновниці центру, такого визнання досягнуто завдяки успіхам випускників, які складають міжнародні іспити на рівні C1-C2 та вступають до найкращих університетів світу.

«Ваші заняття просто супер. Паша закохався в англійську і в вас. Прийшов щасливий, не міг нарозказуватись. Дякую за ваш труд! Це справді непросто – стати авторитетом для таких шкетів і налаштувати їх на результат. Як добре, що ми до вас потрапили», – написала у відгуку-привітанні Тамара Тепла, мама юного любителя іноземних мов Павлика. Також «…за професіоналізм, креативний підхід, цікаву подачу матеріалу, людяність; за те, що в кожній дитині вмієте побачити особистість і що діти з великою радістю біжать на заняття» подякувала Ольга Чабанюк, мама учениці Єви, і ще чимало батьків, учнів та випускників.

У планах невгамовної молодої професорки ще багато таких книжечок для маленьких поліглотів. А також відкриття Книжкового клубу («Book Club with Julia Rybinska»), в якому будуть відбуватися читання книжок уголос та обговорення прочитаного.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені