Ветеранське «вікно у світ»

Передплата на газету «Вінниччина»стала одним із головних питань круглого столу, який організували активісти Вінницької обласної організації ветеранів України.

За словами голови організації Володимира Васильовича Мазура, газета «Вінниччина» наразі залишається одним із головних інформаційних партнерів спілки. Принаймні, впродовж року вона більше двох десятків разів висвітлювала роботу як обласної організації, так і  її первинних осередків на місцях. Для членів організації це особливо важливо, адже нинішня обласна влада проблеми ветеранів, а таких на Вінниччині нараховується близько 400 тисяч осіб, не те що  б повністю «ігнорувала», а ніби «не помічає». Тож інформаційна підтримка обласної газети стає дуже доречною. Відтак, Вінницька обласна організація ветеранів докладе всіх зусиль, аби морально та матеріально підтримати улюблену газету.

На зібранні був присутній і головний редактор видання Олег Кривонос. Він подякував організаторам за запрошення, наголосивши, що «Вінниччина» дійсно постійно висвітлює тему життя ветеранів, літніх людей та осіб із особливими потребами. І це навіть не «політика часопису» – це внутрішня потреба морально здорового колективу хоч чимось допомогти тим, кому сьогодні 60 і більше років. Людям, котрі пережили війни та голодомори, підіймали економіку і плодами праці котрих ми досі користуємося. Натомість у відповідь від суспільства ветерани отримують в кращому випадку паперову грамоту, квіточку та 200 гривень до Дня Перемоги. Оце і вся дяка…

 На важливості та потрібності газети наголосили й інші учасники круглого столу. Зокрема, прийняли рішення звернутись до керівників та депутатів всіх рівнів із проханням підтримати газету і посприяти в її передплаті членам усіх первинних організацій.

– Газета нам дійсно дуже допомагає в інформаційному сенсі, та й передплата на неї не коштує великих грошей, якщо враховувати кількість корисної інформації, яку можна почерпнути зі сторінок даного видання, – наголосив голова Калинівської міської організації Микола Пухтіцький.

– Ми можемо когось хвалити, когось ганьбити, а когось й увіковічити через газету, і на цю роль найкраще підходить саме обласна «Вінниччина», – зазначив заступник голови вінницької міської організації ветеранів Георгій Ковальський.

– Радий, що до нас завітали представники такого авторитетного видання. Будемо підтримувати та популяризувати газету в своїх територіальних громадах, – пообіцяв Микола Ситар голова ООІВЗСУБД.

Валентина Левкович із Липовця зазначила, що газету у них люблять та поважають, мають тісний зв’язок із власним кореспондентом «Вінниччини» в громаді, який завжди радий допомогти у вирішенні важливих питань, привітати та написати про ветерана-ювіляра чи розповісти про поточну роботу організації.

– Думаю, що “Вінниччина” надзвичайно корисна тим, що показує реальний стан справ у нашій структурі, завжди чутлива до ветеранських проблем, багато пише про волонтерський рух. Сподіваюся, що спільними зусиллями зберемося «на толоку», і результат нашої роботи не розчарує, – висловила думку Лідія Балаканова, заступник голови обласної ОВУ.

«Вінниччина» й надалі займатиметься висвітленням ветеранського руху та привертатиме увагу суспільства і представників влади до проблем літніх людей.

Як зазначив на завершення заступник голови організації Петро Сергійович Бойко: «Листи з проханнями посприяти газеті надішлють усім. А ми пізніше проаналізуємо, хто відгукнувся і що зробив…».

Вікторія МЕЛЬНИК

Фото автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені