Наші на «Таланті»

Вінницькі танцюристи з синдромом Дауна Марія Гнатик та Іван Кондратюк отримали підтримку всіх чотирьох суддів телевізійного шоу «Україна має талант». Також чотири «так» від журі отримав дитячий рок-гурт з Вінниці «Contra Bass».

Нещодавно в телевізійний ефірі вийшов 8 випуск чергового сезону талант-шоу «Україна має талант». Серед учасників відбору були також два вінницькі колективи: «сонячні» танцюристи та дитячий рок-квартет.

Як розповіли Марія та Іван перед початком виступу, бальними танцями вони займаються протягом останніх чотирьох років. Нагадаємо, в серпні Марія Гнатик отримала «бронзу» на перших Спеціальних Олімпійських Іграх. Згодом дівчинку відзначили у міській раді.

Нині Марія та Іван –єдина в Україні пара підлітків з синдромом Дауна, які пройшли відбірковий етап та увійшли в сотню учасників Олімпіади.

Щодо гурту «Contra Bass», то третина учасників колективу – родичі (барабанщиця Поліна, її рідний брат гітарист Гліб та двоюрідний брат – бас-гітарист Андрій). Натхненником гурту став батько Поліни та Гліба – Михайло. Останнім до колективу доєднався соліст Андрій. Діти кажуть, що зростали на творчості таких відомих колективів, як: «Metallica», «AC/DC», «Nirvana» та «Guns N’ Roses».

На відбірковому ефірі учасники з Вінниці отримали одноголосне схвалення суддів шоу, але для подальшої участі в проєкті дітям обов’язково потрібна підтримка глядачів.

Вікторія МЕЛЬНИК

Фото з відкритих інтернет-джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені