Про перерахунки та е-лікарняні

Остання в цьому році гаряча лінія з начальницею Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Оленою Корчакою, як завше, викликала чималий інтерес у наших читачів. Вони телефонували, аби з перших вуст почути відповідь стосовно їхньої пенсії. Кілька разів телефонували чорнобильці, а ще було запитання від бухгалтера стосовно складнощів із е-лікарняними. Їх запровадження  осучаснило, спростило роботу, але на новому етапі неминучі труднощі. Ця тема буде цікавою для фахівців.

Перерахунок пенсій «чорнобильцям» з 1 січня 2022 року

Запитання. Чув, що з 1 січня передбачений суттєвий перерахунок пенсій чорнобильцям. Хотілося б про це дізнатися детальніше, бо і сам маю статус ліквідатора аварії на ЧАЕС.

Олексій Т.,

Тиврів

Відповідь. З 1 січня 2022 року, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1210 від 23.11.2011 року «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», громадянам з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи буде проведено перерахунок пенсії. Розмір пенсійної виплати буде розраховуватись з урахуванням п’ятикратної мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня відповідного року.

Станом на 01.12.2021 року на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду Вінниччини перебуває 1486 осіб з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, яким встановлено групу інвалідності внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням зазначених робіт.

Наразі 705 осіб з числа ліквідаторів-військовослужбовців (військовозобов’язаних) та їх сімей вже отримують пенсію, розраховану із заробітної плати, розмір якої визначено з урахуванням п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати.

З 01.01.2022 року такий перерахунок, за доцільності, буде проведено решті осіб з інвалідністю – учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та членам сімей зазначених осіб, за умови наявності в матеріалах пенсійної справи довідки про відсоток втрати працездатності, встановлений органами МСЕК.

Е-ЛІКАРНЯНІ. ОСНОВНІ ПИТАННЯ.

З 1 жовтня процес отримання лікарняного для громадян значно спростився. Усі заклади охорони здоров’я формують медичні висновки про тимчасову непрацездатність в Реєстрі електронної системи охорони здоров’я. На підставі медичних висновків лікарняні потрапляють до Електронного реєстру, адміністрування якого здійснює Пенсійний фонд. А всю необхідну інформацію щодо відкриття, продовження чи закриття листків про тимчасову втрату працездатності роботодавці відслідковують в електронному кабінеті страхувальника на вебпорталі Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/

Що робити? Е-лікарняний не відображається в кабінеті страхувальника?

КРОК 1. Перевірити, чи створено листок непрацездатності

Це може зробити застрахована особа, яка зареєстрована в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Авторизація застрахованої особи в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України здійснюється за кваліфікованим електронним підписом (КЕП) або Bank ID.

Застрахованій особі з особистого кабінету з пункту меню “Мої листки непрацездатності” надано можливість перегляду своїх листків непрацездатності. Для перегляду доступні, зокрема:

номер листка непрацездатності; дата відкриття листка непрацездатності; дата закриття листка непрацездатності; статус листка непрацездатності; причина непрацездатності; ЄДРПОУ страхувальника; найменування страхувальника (за основним місцем роботи).

Якщо застрахована особа встановила, що листок непрацездатності сформовано не для того страхувальника, їй необхідно звернутися до страхувальника (за основним місцем роботи) або до Головного управління Пенсійного фонду України за місцем реєстрації страхувальника для перевірки наданої роботодавцем інформації про працевлаштування та трудові відносини, а у разі некоректності/відсутності даних – виправлення у звітності страхувальника.

КРОК 2. Якщо листок непрацездатності не створено (не відображається в особистому кабінеті застрахованої особи).

Якщо листок непрацездатності не створено, це є свідченням, що у процесі обробки медичного висновку про тимчасову непрацездатність виникла помилка.

Щоб з’ясувати причину, чому не створено листок непрацездатності, застрахованій особі необхідно зателефонувати до Контакт-центру Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області за багатоканальним телефонним номером 0-800-219-108  та надати інформацію про дату звернення до лікуючого лікаря, номер(и) медичного(их) висновку(ів) про тимчасову втрату працездатності. Консультанти Контакт-центру мають можливість пошуку медичних висновків про тимчасову непрацездатність в Електронному реєстрі листків непрацездатності, після чого інформують заявника про результат обробки медичного висновку або про те, що він не надходив на обробку до Електронного реєстру листків непрацездатності.

Підготувала Юлія РАЗАНОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені