Виграв цікаву поїздку

Студент Вінницького національного технічного університету Андрій Ісаков став призером Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів «Future of Ukraine-2021» та здобув приз – запрошення відвідати одну з найбільших світових аерокосмічних та оборонних корпорацій «Boeing», розташовану в американському місті Сіетл. Про це повідомляє часопис ВНТУ «Імпульс».

Андрій Ісаков – студент 4-го курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення». Відмінник навчання, стипендіат Верховної Ради України, переможець багатьох всеукраїнських та міжнародних ІТ-олімпіад і конкурсів.

У грудні Андрій посів призове місце у фіналі Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів «Future of Ukraine-2021» й отримав призи: фінансовий приз у розмірі 5000 грн та можливість поїхати на екскурсію в корпорацію «Boeing».

«Участь у Всеукраїнському фестивалі інженерних талантів «Future of Ukraine» я беру вже не вперше. У 2019 р. став фіналістом, проте тоді не виборов призового місця. Цього разу мені вдалося стати призером фіналу! – ділиться враженнями Андрій Ісаков. – Англійська мова та правильний настрій – цього вистачило мені для перемоги. А ще – вміння добре працювати як самотужки, так і в команді; вміння робити якісні презентації; швидке мислення та вміння грамотно користуватися Інтернетом».

За його словами, змагання відбувалися у три етапи. На першому етапі довелося згадати шкільну математику та фізику – порозв’язувати задачки, потім пройти тест з англійської. Другий етап – вирішення складної багатосторонньої задачі. Цього року це була розробка системи електропостачання з допомогою сонячних батарей для будинку у певній місцевості. Завдання побудоване так, щоб кожен зміг вирішити його по-своєму – розрахувати вартість, ефективність, потужність, підібрати конкретні компоненти, запропонувати власне рішення якогось механізму тощо.

Третій етап – фінал, що тривав два дні. Зазвичай він відбувається у столиці на базі КПІ, але цьогоріч проходив онлайн. До нього потрапили 15 учасників, яких розділили на 3 команди.

«Першого дня ми опрацьовували завдання, другого дня презентували результати, – продовжує Андрій. – Ми розробляли систему завантаження та транспортування багажу для одного з терміналів аеропорту «Хітроу», що в Лондоні. На початку ніхто не знав, як саме багаж транспортується. «Хіба це складно?». Виявилося, що складно. Тепер, сідаючи на літак, я матиму підґрунтя для спокою за безпеку власного багажу. Ми детально ознайомилися з процесом транспортування багажу, а також пропрацювали кожен елемент від здачі багажу до його завантаження в літак, щоб процес був безпечним, швидким та стійким до помилок»…

Попри труднощі, спричинені дистанційним форматом змагань, команди добре справилися з завданнями. А тепер молодий вінницький інженер здобуде ще більше знань та досвіду, відвідавши славінозвісну корпорацію «Боїнг».

Підготував Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені