Рятують від голоду

Зима – сувора пора року, яку птахи та звірі часто не в змозі пережити через відсутність їжі. Тому одним із важливих завдань для лісівників є їхня підгодівля (протягом щонайменше 100-120 днів). Це має допомогти дичині вижити у сувору пору року, адже мінусові температури вимагають і додаткових витрат калорій. А ще підгодівля утримує дичину від міграції, дозволяє звірині успішно перезимувати та привести навесні здорове молоде потомство.

Неодмінною умовою зимової підгодівлі тварин є наявність спеціально облаштованих, постійних місць. Для цього лісівники виготовляють та встановлюють у лісах, далеко від трас та населених пунктів, підгодівельні майданчики та годівниці. Смаколики розвозять щодня за сталим розкладом, щоб тварини звикали до режиму і знали, де можна завжди знайти поживу.

Лісівники для розвезення кормів використовують відповідний транспорт або розвозять кормові смаколики на конику з возом. Крім того, у засніжені зими регулярно прочищають дороги і для себе, і для дичини.

Усього в лісових угіддях Вінницького ОУЛМГ майже 1100 годівниць та 648 підгодівельних майданчиків. Усі ці об’єкти постійно наповнюють кормами майстри лісу, єгері, працівники лісництв. Кормову базу лісгоспи заготовляють самостійно, власними силами. Сіль закуповують. Тому для проведення якісної зимової підгодівлі лісівники трудяться все літо та осінь.

У 2021 році держлісгопи Вінниччини для підгодівлі диких тварин заготовили понад 300 т сіна і 120 тис. шт. гіллячкового корму, майже 200 т кукурудзи в качанах та 150 т зерна ячменю, вівса та зерновідходів, майже 180 т коренеплодів. А для мешканців вольєрів – жолуді. Гіллячковий корм заготовляють із різних порід дерев та трав’яних рослин: липа, верба, кропива, топінамбур. Виставляють у годівниці і зернові снопики.

В угіддях створюють кормові ремізи – це спеціальні ділянки, де висівають для тварин багаторічні трави, зернові, які залишають для харчування тварин незібраними. Тут звірина може самостійно добувати корм природним способом, не пошкоджуючи взимку молоді лісові культури.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

за матеріалами пресслужби Вінницького ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені