Підприємців запрошують співпрацювати з Китаєм

Інформацію про це поширив обласний департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку.

Підприємці Вінниччини, які експортують або планують експортувати свою продукцію до Китаю, а також ті, які можуть надати китайським партнерам на взаємовигідній основі складські та логістичні послуги, мають можливість взяти участь в онлайн-конференції «Україна – Китай. Регіональне співробітництво. Нові шляхи розвитку». Цей захід  організовує Асоціація українсько-китайського співробітництва (АУКС), проведення його планується на І квартал 2022 року.

Онлайн-конференція буде проходити у вигляді майданчика «Бізнес для бізнесу», де українські підприємства матимуть можливість презентувати свої проєкти китайській стороні (форму презентації охочим буде надано додатково). У разі потреби АУКС надасть послуги перекладу презентацій англійською та китайською мовами.

Китайських партнерів можуть зацікавити українські виробники продуктів харчування та напівфабрикатів; виробники сільгосппродукції; підприємства з пропозиціями та досвідом складання на території України товарів для подальшого експорту до країн ЄС; інші пропозиції, які можуть бути викладені на сайті конференції для загального розгляду представниками китайського бізнесу. Відповідність саме цим пунктам є пріоритетом для участі у конференції.

Зазначається також, що участь у заході безкоштовна, кількість підприємств-учасників від області необмежена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені