«І на оновленій землі врага не буде супостата»,

або «Запрошуємо всіх московських загарбників у кількаденний «гарящій» тур українською землею».

От «матушка Расєя» нарешті скинула всі маски і показала нам, українцям, і всьому світу своє справжнє хиже нутро.
Де й поділись казочки про «спільне походження», «три братські народи», «слов’янське братерство». Воно загинуло в Криму і на Донбасі ще 2014 року. А остаточних ілюзій ми позбулись вранці 24 лютого 2022 року.
Як і тисячу років тому до України знову прийшла орда. Вдивіться лишень в обличчя тих, кому вдалось вціліти і потрапити до рук наших захисників живими. І оце слов’яни? Це наші брати про крові? Дрібненькі, смагляві, кривоногі, вилицюваті, сопливі й страшенно перелякані.
Їм сказали «звільняти Україну від фашистів». От тільки фашистів у нас нема. А є гнівний народ, який піднявся на боротьбу. Так що легенької прогулянки у вас не вийде. Так само, як і «маленької визвольної війни».
Мережею стало дуже поширеним відео, де наші бійці запрошують «рускіх мальчіков» на кількаденну «туристичну подорож» Україною, аби ті мали можливість «увідєть Кієв і… умєрєть». І показують «щасливих туристів», які вже встигли відвідати «концерт Кобзона», обгорівши до чорних кісток.
Жорстоко? Так… Але з окупантами по-іншому не можна. А надто, коли це московський окупант. Вся Україна перетворилася б у ДНР і ЛНР з їхнім довбаним «рускім міром»: розстрілами, катівнями, злиднями, безправністю. А так, вибачайте, вже навчені. Досить!!!
Зараз Україна у вогні. Україна бореться. І слава Богу, що хоч потроху-потроху, але світ почав прокидатись. Бо доти йому, мов обмарило, чи, кажучи по-народному, повилазило, коли цивілізовані країни впритул не бачили того, що діється у них під носом.
Тож пішли і антиросійські санкції, і міжнародна допомога Україні, і зброя, і кошти, і все-все-все.
Але ж зверніть увагу, коли все це пішло. На який день, після яких жертв? Всі ж думали, що Українське військо «посиплеться» через кілька годин. Але ми вистояли. І всім народом стіною стоятимемо супроти окупантів. Це наша визвольна війна, війна за Незалежність.
Тому допомагайте війську, хто чим може. Боріться, як можете і чим можете. Зброєю. У кіберпросторі. У соціальних мережах. Пильністю. Підтримкою тих, хто поруч.
Ми – українці. Ми – сила. Ми – непереможні.
«Борітеся – поборете. Вам Бог помагає!» От і кажіть після цього, що великий Тарас Шевченко не був пророком. Сказано, немов про нинішній часи.

Щиро ваші, «вінничани»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені