Допомогли Збройним Силам

Керівництво СТОВ «Промінь», що у Калинівській громаді, перерахувало місцевим нацгвардійцям один мільйон гривень та передало автомобіль Hyundai SANTA FE. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила мешканка Калинівки Світлана Осаволюк:

«Герой України Іван Боримський зробив багато добрих справ для своєї Черепашинецької громади та для всієї Калинівщини. А з початком війни Іван Боримський разом із керівництвом та працівниками СТОВ «Промінь» надає велику допомогу українським військовим: передають крупи, цукор, м’ясо для харчування бійців.

Окрім цього, СТОВ «Промінь» перерахувало нацгвардійцям один мільйон гривень та передало автомобіль Hyundai SANTA FE.

– Сьогодні кожен, хто має стосунок до малого, великого чи приватного бізнесу, має ділитися, – звертається до жителів Калинівської громади Іван Боримський. – А що стосується військових, то перед ними не лише потрібно шапку зняти, а ставати на коліна. Бо вони – це наш захист, захист нашої України, нас всіх. Нехай Бог посилає мир, спокій на нашу землю і береже життя наших українців. Ми вистоїмо, переможемо. І знищимо всю цю нечисть.

Автомобіль у зону бойових дій відвіз Калинівський міський голова Василь Поліщук та передав слова вдячності від Черепашинецької громади.

– Іван Боримський та його підприємство – це приклад для кожного українця. Лише за тиждень війни, окрім мільйона та автомобіля для військової частини 3028, підприємство передало два автомобілі на потреби військкомату, щодня надає тонни продуктів харчування для наших захисників, в тому числі цукор, – каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Я пишаюся такими земляками і сьогодні Іван Арсеньович доводить, що він справжній Герой України.

Ось так наші аграрії підтримують бойовий дух українських військових і дякують за звитягу.

На фото: Герой України Іван Боримський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені