«У сітку стрічку я вплету…»

У стінах Вінницького ліцею №4 ім. Д.І.Менделєєва розгорнувся справжній цех із виготовлення маскувальних сіток для військових. Дванадцятий день поспіль біженці, містяни, вчителі, учні, випускники та їх батьки працюють, не покладаючи рук, для українських захисників.

– Нам привезли сітки з проханням виготовити маскування для бійців. Тканину люди приносять з дому, кожен що має, те і несе. Охочих допомогти з кожним днем стає все більше, – розповідає заступник директора з навчально-виховної роботи Алла Стебньовська.

Ще з 26 лютого на базі ліцею почала працювати кухня, яка готує обіди для військових та біженців.

–Щодня кухарі готують від 60 до 100 обідів. Скільки потрібно, стільки робимо. Дівчата варять близько 60 літрів супу для поліції та бійців Територіальної оборони, – додала вона.

Також батьки учнів ліцею зібрали 10 тисяч гривень на ліки для постраждалих жителів міста Ірпінь та вже передали все необхідне у лікарні.

–Ми робимо все, що просять. Збираємо допомогу, готуємо обіди та плетемо сітки, і будемо продовжувати це робити, поки наші хлопці захищають землю від ворога,– наостанок додала пані Алла.

Анастасія ГОНЧАРЕНКО

м. Вінниця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені