Його чекають уже троє малят

Ігор мав законні підстави не йти в армію: двоє маленьких діток та вагітна дружина. Але як тільки розпочалися запеклі бої на всій території нашої держави, він одразу подався захищати Україну.

Було достатньо кількох днів, аби згадати, як вправно воювати. Адже як водій БТРу він пройшов бої за Дебальцеве у 2014 році. Оборону бійці тримали тоді три місяці.

Йому 40 років, фахівець з інформаційних технологій. Коли вдруге йшов на війну, мав двох маленьких синів та дружину при надії. Саме заради майбутнього своїх дітей він зараз стоїть на захисті рідної землі.

«Війна, тому я тут. Це просто мій обов’язок – захищати Батьківщину, щоб моя родина жила безпечним мирним життям. У мене ростуть двоє синів – старшому Оресту чотири роки, Устиму – лише два, я маю стати гідним прикладом для них. Чекаємо ще на поповнення», – розповідав Ігор кілька днів тому. І от на полігоні під час бойового злагодження пролунав від дружини дзвінок: «Народжую!».

Командир і колеги поставилися з розумінням. Нацгвардієць швидко здав зброю, поїхав у Вінницю і навіть встиг на пологи. Одну ніч побув із малюком та дружиною і вранці знову прибув у військову частину.

Нині багатодітний татусь уже на бойовій позиції, разом з іншими військовими виборює волю України, яку ніколи не покине. Він дуже сумує за родиною, але впевнений, що скоро повернеться з перемогою додому, де його чекають уже троє малят.

Фото з фейсбук-сторінки в/ч 3008 Національної гвардії України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені