Борошно, олія, цукор з Лучинчика

Із самого ранку минулої прохолодної суботи було людно на зернотоку села Лучинчик Вендичанської громади Могилів-Подільського району. Тут зібралися всі, хто відгукнувся на прохання керівника місцевого приватного підприємства Мартина Айрапетяна підсобити із завантаженням ваговоза продуктами харчування для потреб жителів України, які потрапили у складні життєві обставини.

Усвідомлюючи всю напруженість ситуації, робота була організована так чітко, що за півтори години завантажили 125 мішків пшеничного борошна, п’ять з половиною тонн цукру і ячмінних круп, триста тридцять три упаковки мінеральної води «Барчанка» та п’ятсот літрів олії. Не гаючи часу, одразу гуманітарну допомогу відправили за призначенням.

А перед цим староста громади Віктор Медвідь розповів, що керівник господарства перерахував також на потреби ЗСУ сто тисяч гривень. Не стояв він осторонь і в період захисту східних кордонів України, підтримуючи нашу армію продуктами – м’ясом, борошном, цукром.

  • –                       Нехай цей скромний внесок нашого господарства стане корисним рідній Україні в тяжкий час війни з російськими окупантами, – додав Мартин Айрапетян. – Я багато років живу в Україні і вона стала для моєї родини другою малою батьківщиною, де народилися і виросли мої діти та онуки. Ми сильні! Ми обов’язково переможемо! Бо інакше не повинно бути! У цей непростий час ми також готуємося до весняної сівби. Земля вимагає свого. До виходу в поле практично готова вся техніка, а головне – налаштованість механізаторів впоратися з роботою за лічені дні. Мені дуже подобається такий вислів: «Ми сильніші, ніж думали москалі… Ми сильніші, ніж думав увесь світ… Ми сильніші, ніж думали ми самі!» Нехай у цей складний час нам всім допоможе Господь Бог!

Віктор Зеленюк. Фото автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені