Аграріям дадуть кредит під нуль відсотків

Кабмін ухвалив постанову, якою запроваджено механізм надання пільгових кредитів сільськогосподарським товаровиробникам.

Для участі в державній підтримці суб’єкт підприємництва повинен бути сільськогосподарським товаровиробником у значенні, наведеному в Законі України «Про державну підтримку сільського господарства України». Кредити видаватимуться виключно малим та середнім агровиробникам з оборотом не більше 20 млн євро на рік, що є еквівалентом підприємства, яке обробляє до 10 тис. га землі. Компенсація відсоткової ставки за залученими кредитами до рівня 0% річних.

Такий кредит може бути наданий сільськогосподарському товаровиробнику на придбання основних засобів та покриття будь-яких витрат, пов’язаних із веденням сільськогосподарської діяльності, передбаченої згаданим законом.

Державний «ПриватБанк» уже розпочав прийом заявок на пільгове кредитування агровиробників. Кредитування доступне на строк до 6 місяців під 0% річних (з підключенням програми 5-7-9%) за такими кредитними продуктами: «КУБ з заставою» – до 5 млн грн під забезпечення державною гарантією в розмірі 80% від суми кредиту без додаткової застави від клієнтів; «Агросезон» до 5 млн грн під забезпечення державною гарантією в розмірі 80% від суми кредиту без додаткової застави від клієнтів; «Агросезон» від 5 до 50 млн грн під забезпечення державною гарантією в розмірі 80% від суми кредиту з додатковим забезпеченням від клієнтів в розмірі 20% від суми кредитів під заставу сільгосптехніки.

Кредитування доступно для агровиробників з «банком землі» в обробітку від 100 га до 10 тис га, розташованих в регіонах України, де наразі не ведуться бойові дії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені