Манкурти

Генерали-земляки, що з путіним

Серед росіян є велика кількість тих, хто має українське походження. Багато хто з них народився і виріс в Україні, має рідню серед українців. Вони займають серйозні посади в ФСБ, Генштабі ЗС РФ, просто служать в російській армії.

І тепер вони прийшли нас «визволяти», а по факту – убивати. А ті з них, хто сидить дома, підтримують путіна і вболівають за російських солдат, слідкуючи за новинами про «спецоперацію»…

Шокуюча реальність!

Це все, що треба знати про пропаганду, ідеологію, вплив засобів масової інформації (в першу чергу телевізора) на свідомість людини, вплив чужих егрегорів.

А ще, прийняття позиції матеріальної, споживацької філософії життя, коли холодильник та місячний дохід стає важливішим за людські цінності і духовний розвиток.

Кілька прикладів по цій темі. Уродженці Вінниччини, наближені до президента росії, відповідали за підготовку до вторгнення в Україну. Серед них Анатолій Болюх, генерал-лейтенант, заступник керівника 5-ї служби ФСБ РФ, яка займається зовнішньою розвідкою та відповідає за роботу в Україні.

В березні 2022 року керівник 5-ї служби генерал-полковник Сергій Бєсєда та його заступник Анатолій Болюх, взяті під домашній арешт за розкрадання коштів, виділених на агентурну роботу по Україні, доведенню керівництву Росії неправдивої інформації про політичну ситуацію в Україні.

На підставі інформації саме 5-ї служби ФСБ Путіним прийняли рішення про напад на Україну. Анатолій Болюх народився у Козятинському районі.

Генерал-лейтенант Володимир Алєксєєв, 1961 р.н., перший заступник начальника Головного управління розвідки Генерального штабу ЗС РФ, учасник організації розвідувально-підривної діяльності проти України. Його особу внесли до санкційного списку США. Він народився у Хмільницькому районі.

На Вінниччині живуть їх рідні брати. Щоправда, вони не поділяють точку зору своїх рідних.

Володимир ВОЛОВОДЮК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені