«Музичним фронтом» – по московських окупантах

У Вінниці відбувся концерт для мешканців обласного центру та переселенців.

 Організували мистецьку акцію ГО «Вінницький громадський корабель». За словами її керівника Анатолія Оболонського, це вже четвертий подібний концерт. Перший  пройшов у Вінниці 19 березня на площі Тараса Шевченка.

– Кожен день війни забирає в нас частинку душі, – зазначив Анатолій Оболонський. –  Тому ми й проводимо патріотичні заходи, аби відновити те, що було втрачено, щоб підняти патріотичний дух.

У концерті взяли участь кілька фольклорних гуртів із сіл Вінницького району, а  технічну підтримку апаратурою надавав Вінницький обласний ляльковий театр.

Під час музичної програми лунали українські народні пісні, а також подяки прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону, президенту США Джо Байдену та всьому американському народу, а також Європейському Союзу.

Незважаючи на похмуру погоду і невеликий дощ, музиканти продовжували грати для людей на площі. А ті, в свою чергу, підтримували їх оплесками. Завершились виступи  виконанням Гімну України, який підхопили всі присутні.

А тим часом «Музичний фронт» продовжуватиме наступ на культурно-патріотичному напрямку. Принаймні, до кінця квітня заплановано ще два виступи.

 Анна ЗУБКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені